4 g
Yorum Yap
#11717106

Bajaj Servisi İşçilik Hatası Yaptı!

Bajaj 125 st motorumu Bağcılar motoref servisine götürdüm. Motorumun volan contasından yağ kaçırdığı için contasının değişmesi lazımdı bende değiştirmişken hepsini değiştireyim dedim. Alttan yağ kaçırma gibi kesinlikle sorunu yoktu zaten kendileri de gördü başka bir Bajaj bayisinden orijinal keçeler sipariş verip aldım ve motorefe götürdüm 200 TL işçilik verdim ama keçeleri tam yerine yapamamış ve alttan yağ kaçırmaya başladı. Üç defa üst üste gitmeme rağmen yaptıkları hatayı düzeltmeyip suçu bana attılar gerekenin yapılmasını istiyorum ve bana bilgi verilmesini istiyorum.

Kadir Kadir 502 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kadir1 g

    Görevli arkadaşlar müşteri iletisim formunu dolduruyoruz ama (e mail) adresi bölümü sürekli hata veriyor (e posta) giriyoruz onu da kabul etmiyor kafamızdan uyduruk mail ya da e-posta mı yazıp gönderelim ilk bir bu sorunu çözün

  • Bajaj Temsilcisi1 g

    Sayın Kadir Bey, konunun değerlendirmeye alınarak çözüme kavuşturulabilmesi/tarafınıza bilgi verilebilmesi ve yardımcı olabilmemiz için Talep Öneri ve Şikayetlerinizi Bajaj internet sitemizde bulunan Müşteri İletişim Formu aracılığı ile aracınızın şasi motor numarasını, servis bilgilerini ve talebinizi detaylı olarak belirterek iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü Kuralkan Bilişim Otomotiv San. Ve Dış Tic. a. ş.

Ziyaretçi Yorumları