01 Mart
#11654745

Ticarethaneye Dönen Eğitim Yuvası Bahçeşehir Üniversitesi

2018 yılında evlendiğim, şehir değişikliği yaptığım ve maddi sebeplerden ötürü Bursa yerleşkesindeki eğitimimin ikinci yarısına devam edemedim. Tabi ikinci dönem ne ders seçtim ne de arandım. Aylar sonra yana yakıla aranıp borcunuz var dendi. İkinci döneme devam etmediğim halde. Siz vermediğiniz hizmetin bedelini nasıl isteyebiliyorsunuz? Hadi istediniz ben ikinci dönem ne ders seçmişim ne okula gelmişim bu süreç içerisinde neden bir insan evladı beni aramamışta para için yana yakıla aranıyorum?


Benim bildiğim siz eğitim kuru musunuz ticari işletme değil. Bu durumu karşımızda muhatap bulamıyoruz. Bir H** hanımla görüşün biz öğrenci işleriyiz muhabbeti dönüyor ama o şahısa asla ulaşılamıyor ya da görüşmek istemediğini belirtiyor lükse bakın. Bu durumu ya düzelteceksiniz ya da ben hakkımı daha önce de yaptığım gibi sonuna kadar arayacağım.

Halime Halime 3.494 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halime04 Mart

    Bahçeşehir üniversite nasıl bir yol izleyip nasıl bir süreç izliyor bilmiyorum tek bildiğim yüksek lisans eğitim sürecimizde hiç kimsenin hiç kimseden haberi olmadığıdır. Çağrı merkezindeki eleman ayrı söyler müşteri memnuniyet sürecindeki eleman ayrı söyler,muhatap almanız gereken insan telefona çıkmaz . Şikayetimizle ilgilenmedi firma yani şikayetvardan yazılan şikayetimize bizde her vatandaşa verilen yasal haklarımızı kullanacağız

Ziyaretçi Yorumları