Bahçelievler Belediyesi Ruhsatsız İçkili Lokanta İşletiliyor!

Akif A. |

Meltem caddesi no 46 Soğanlı Bahçelievler'de bulunan içkili lokantanın kapatılmasını rica ediyoruz. Böyle şeylerin sokak aralarında çocukların gözü önünde ahlak dışı bayanların içeri girip çıkması bizce doğru değil. Lütfen en kısa zaman da bunun buradan kaldırılmasını bütün mahalle olarak istiyoruz Lütfen burayla ilgilenilsin.

Etiketler :

Ruhsat ve İzin İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  12:59

  Değerli Tüketicimiz,

  Anadolu Efes, ulusal bira pazarında en büyük pay sahibi olarak, liderlik sorumluluğunun ve değişen pazar koşullarına ayak uydurabilmenin temel şartlarından birinin tüketici mutluluğu olduğunun bilinci ile kalite ve gıda güvenliğini, müşteri odaklı çalışmayı bir yaşam biçimi olarak kabul etmiştir.
  Üretimin her aşamasında yüksek kalite ve gıda güvenliğine verdiği önemi ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile belgelendirilmiştir.
  Yasal Şartlar ve Anadolu Efes ürün ve hizmet standartlarına uygun olarak tüketicilerimize ulaşan ürünlerimiz hakkında www.sikayetvar.com sitesinde yer alan bildiriminiz, müşteri memnuniyeti prosesimize uygun olarak değerlendirilecektir.
  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Anadolu Efes ailesi adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Efes İletişim Hattı
  444 33 37 ( EFES)