Bahçeci Sağlık Grubu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Özlem sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Bahçeci Sağlık Grubu Tam Bir Hayal Kırıklığı

8.842
Özlem
Özlem 17 Ekim 2022 16:50

Herkes gibi ümitlerle çaldığımız kapılardan biriydi **, tam 4 opu 3 transfer ve bozuk bir psikoloji. Tedavim boyunca doktorumdan hiçbir manevi destek görmedim hatta bir keresinde manevi desteğe ihtiyacım varken korkularımdan bahsedince bana "beni de bunaltma kendini de bunaltma dedi.

Tedavimden en son tedavide yaşadıklarımı özetlersek toplama işlemi için aynı tedaviye başladık toplama günü gelmişti sabah 11'de aldılar içeriye çıktım aşırı ağrım vardı her zamanki ağrı değildi bu. Oluyorum ağrıdan. Ben ağrımın şiddetinden bahsedince en yüksek dozdan ağrı kesici yaptılar. Saat oldu 12 ağrılar içindeyken çıkabilirsiniz toparlanayım diye doğrulunca aşırı bir baş dönmesi ile tekrar oturdum sonra bir daha denedim bu defa daha fazla döndü ve iki üç denememde birkaç kez kustum. Sonra zaman geçince yanıma gelip bunların normal olduğunu evime gidip dinlenebileceğimi söylediler o halimle kalkıp eşimin yardımı ile giyindim ama çok dönüyordu basım. Zar zor yürüdüm kapıdan eşime dedim iyi değilim birilerini çağır koştu gitti yığıldım koltuğa hemşireler gelene kadar oluyorum beni kurtarın diye eşimin gözlerine baktım ve orada yığılmışım.

Ben ölüyorum oradaki hemşirelerin bana söylediğini söyleyeyim. Sus bağırma hastaları korkutuyorsun. Sesimi çıkaramadım orada felçli gibiydim bana otur diyorlardı oluyor gibiydim, neyse el birliği ile sandalyeye koyup hastaların olmadığı adına "acil müdahale" dedikleri yere götürüp serum taktılar tansiyonuma baktılar kalp ritmime baktılar ve iç kana geçirdiğimi söylediler serum taktılar basım fırıl fırıl dönüyor yattığım yere yatamaz oldum. Çünkü içime biriken kan iç organlarıma zarar verdiği için yatınca bütün kaburgalarım ve sırtım iç içe geçer gibi kasılıp canımı yakıyordu ve bu ağrı müthiş bir ağrıydı.

Tam yatamıyorum çünkü kaburgalarım ağrıyor bu defa kalksam başım dönüyor kusuyorum. Arada bir duruş buldum kendime ve saatlerce öyle bekledim. Birkaç test yapıldı kanamanın "muhtemelen" durduğunu söyleyerek taburcu ettiler. Kötü hissedersen de tanıdığı doktorlara gitmemi söyledi *** ve eve ® geçtim müthiş bir ağrı evde duramadım aradım kendi tanıdığı doktora yönlendirdi orada bir gece acilde olmak üzere toplam 3 gün yoğun bakım ünitesinde sabahlara kadar alttan diren üstten bilmem kaç cihaz ile takip edildim. Doktorum beni bir defa aramadı. Bu kadar ama içimdeki acıyı üzüntüyü tarif edemem kimsenin umutları birilerinin geçim kaynağı olmamalı söyleyeceklerim bu kadar.

Gelişme
Gelişme

20 Ekim 2022 17:05

Şikayet var yapılan şikayeti olduğu gibi yayınlamıyor

Bahçeci Sağlık Grubu Logo
Bahçeci Sağlık Grubu26 Ekim 2022 15:44
Özlem
Özlem26 Ekim 2022 16:05

İliğim kemiğim kurudu artık yeter!

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
23.748
28 Ağustos 2022

Bahçeci Sağlık Grubu Haksız Kazanç Helal Olmayan Para

Ben başka hastanede dondurulmuş embriyo ları bahçeci umut tub bebek merkezine getirdim transfer ücretini konuştuk yarışı peşin aldılar muayene ücreti ekstradan verdik embriyo larda sorun olduğu için transfer yapılmadığı halde para iadesi yapmadıkları gibi aldırdıkları ilaç bile bir işimize yaramadı ...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Ceren
Ceren
 

Özlem hanım hangi şubeye gitmiştiniz bende gitmeyi düşünüyorum yardımcı olur musunuz

My Er
My Er
 

Bu hangi Dr.? Ben de orada tedavi olmayı düşünüyorum da?