27 Ocak 2014

Bahariye Halı'da Sararma Oldu.

Antalya Burdur Halı Sarayından 1 sene önce aldığım Bahariye marka Safir serisi 4070 kodlu halılarımı sararma şikayetiyle aldığım yere, onlarda fabrikaya gönderdiler. Yaklaşık 1 aylık bir süre sonunda halım geldi ve kullanıcı hatası diye bir rapor gönderildi. Raporda kimyasal kullanımından dolayı vs..yazıyor.

Sayın yetkililere sesleniyorum evimizde kullandığımız hangi temizlik ürünü kimyasala girmiyor. Kendimiz silsek deterjan kimyasal, halı yıkamacıya versek kullandıkları deterjan muhakkak kimyasal.

Kim halısını silmeden yıkamadan 10-20 sene kullanıyor veya kim senede bir halı değiştiriyor veya değiştirme imkanı var. Bunları cevaplar mısınız? Maddi manevi mağdurum. Bu sararma şikayetleri hep var.

Sülbiye 3.482 Okunma

Cevaplar

  • Sülbiye31 Ocak 2014

    kesinlikle bir daha ne bahariye halı alırım nede kimseye aldırttırırm zaten çevremde bilmeyen kalmadı halımın durumunu.ve sürekli de herkese anlatcam.çünkü bu gibi şikayet durumlarında halısı değiştirlenler olmuş benim niye değiştirilmiyor halım.bu durum silme yıkamaylada alakalı değil halı kendiliğinden sarardı.yaşadığım şehrin en iyi fabrikasına yıkattırdm halımı bir de evimde kosla ile sildim.bu mu yani kimyasal olayı.neyle silcez ozaman halınızı duru su ile mi söylermisiniz bişey dökülünce.cevaplarmısınız neyle sileceğiz ve diğer müşterilerinizi mağdururiyeti giderilmiş benim niye giderilmiyor jQuery162040218128534499586_1391203337702?

  • Bahariye Halı Temsilcisi30 Ocak 2014

    Bahariye Halı olarak ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü şikayet, talep ve önerilerinizi kalite standartlarımızı yükseltmek amacıyla her zaman değerlendirdiğimizi bilmenizi isteriz. Bahariye Halı ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. yaşamış olduğunuz problemden dolayı üzgünüz. Lekenin temizlenmesinde kullanacağız temizlik maddesinin içeriği ve uygulama prosedürleri dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Uygulama sonrasında halınızda oluşabilecek bir hasar tüketicinin sorumluluğundadır. Kullanılan temizlik maddesinin kullanım önerilerinde belirttiği üzere renklerin dayanıklılığını kontrol etmek için halının görünmeyen bir yerinde denemeniz gereklidir. Halınızı güneşte kurutmayın uyarısı da önemlidir. Temizlik maddesinin içeriğindeki kimyasal bileşenler güneşe karşı duyarlılık göstermektedir.

  • Sülbiye27 Ocak 2014

    zaten beyaz ve açık renkli halılarda bir silme ile bir yıkamadan sonra veya ikisinide yapmadan 2aylık 5 aylık alınan halılarda sararma şikayeti bu sitede de fazlasıyla yer almaktadır başka müşterileriniz tarafından da.sizin kimyasal dediğiniz rapora istinaden halıların üstüne hiç mi bişey dökülmeyecek silinmeyecek yıkanmayacak ozaman sizin deyişinizle yok böyle birşey .evimin en pahalı en iyi halısı dediğim halınız henüz 1 yıllık evli bir müşteriniz olarak beni uğrattığı maddi sıkışıklık ve zarardan dolayı çevremdeki kimseye tavsiye etmeyeceğim.bu konuda başka hakkımı arayabileceğim kurumlarada başvuruda şikayette bulunacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön