19 Ekim 2016 #6729025

Bahariye Halı Safir Halım Sarardı!

Bilinen en eski hali Pazırık Halısı olup milattan önce 3. yüzyıldan kalmadır. İnsanoğlu binlerce yıldır hali kullanır. Anadolu ve Türk kültürünün önemli eserleridir halılar. Halı yere serilen ve üzerine basılan bir nesne olduğu için tabiatı gereği kirlenir ve haliyle de yıkanır. Halının en temel özelliği yıkanmasıdır. Binlerce yıldır insanlar halılarını yıkarlar. Halinin temel özelliklerinden bir diğeri de rengini koruması ve renk atmamasıdır.


Eğer üzerine kezzap dökülmedi, tuz ruhu, çamaşır suyu ile yıkanmadan halı sararmaz. Bu temel özellikleri hali üreten ve satan bir firmanın bilmemesi ne kadar da düşündürücü. Müşterisine hayatında hali görmemiş insan muamelesi yapması ne kadar komik. Kullanıcı hatası diyerek insanları başınızdan atamazsınız. Ürettiğiniz halılar sararıyor. Gerek Bahariye Halı gerek işe halıyı satan Alanya Sabaş şikayetimize ilgisizler...

Ercan 3.992 Okunma

Cevaplar

 • Ercan16 Aralık 2016

  Bahariye halının tüm ilgisizliğine rağmen sorunun çözümü için bizzat ilgilenen, müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hareket eden sayın Raşit Sadullahoğlu beyefendiye, satış temsilcisi sayın Ayşe hanıma ve tüm sabaş ailesine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

 • Ercan24 Ekim 2016

  Mail olarak verdikleri cevaptan iki cümleyi aynen yazıyorum. "Halınızın ıslak bir bezle silinip sararması olasılık dahilinde değildir. Firmamız teknolokları bu ve benzeri konularda defalarca testler yapmaktadır. " yazımını bilmedikleri gibi muhtemelen anlamını da bilmedikleri teknolog kelimesi ile bilimsel bir açıklama yapıyor imajı vermeye çalışıyorlar. Tek yaptıkları bütün kusuru tüketiciye yüklemek. Konu tarafımdan yargıya taşınacaktır.

 • Ercan20 Ekim 2016

  Belirtilen e-mail adresine tarafımdan mail atıldı ancak şu saate kadar geri dönüş olmadı.

 • Bahariye Halı Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın Ercan Necmi ZÖHRE; Her şeyden önce yaşamış olduğunuz olumsuz süreç için üzüntülerimizi iletiriz. Ancak sizinle yapılmış bir görüşemeye istinaden bu yazıyı yazdığınızı düşünüyoruz. Bu görüşme fabrikamız yetkilileri tarafından mı yapılıp yapılmadığı konusunda bilgi verebilir misiniz? Sararma şikayetinizin hangi desen de olduğunu ve hangi temizleme ürünü kullandığınızı iletirseniz size detaylı bir bilgi ve yardım edebiliriz. Ayrıca; [email protected] adresinden de bize ulaşabilir ve mümkün ise halınızdaki durumu anlamamız için halınızdaki sıkıntı alanı ve genelini gösterir fotoğraf göndermenizi rica ederiz. Saygılarımızla Bahariye HALI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön