11 Eylül 2013 #2006244

Halım Kayıp ve Bahar Halı Yıkama İlgilenmiyor!

24. 08de İzmir Bahar Halı Yıkmaya 7 halımı yıkamaya verdim. 28. 08 de alabileceğimi söylediler. Ancak beni aramadılar bile, ben aradım merak edip, hazır olmadığını söylediler. Daha sonraları günlerce defalarca telefon etmelerimin sonucunda halılarımın 6sını ancak 5 eylülde alabildim, birini fabrikada unuttuğunu, 6eylülde getireceğini söylediler. Günlerdir arıyorum, yok bakacağız yok bakmadık, bugün getireceğiz gibi bahanelerle beni oyalıyorlar.


Getireceğiz deyip getirmedikleri gibi beni arayıp durum hakkında haberdar etmiyorlar bile, ben aradığımda da ne arıyon der gibi saygısızca "biz size haber vereceğiz demiştik ya" diyorlar. Halının akıbetini bilmiyorum, halı peşinde koşmaktan bıktım, verdiğim telefon parası da cabası.

Özge 3.200 Okunma

Cevaplar

  • Özge13 Eylül 2013

    şikayetim ile ilgili tarafıma hala bir bilgilendirme yapılmadı.hala ne arayan var ne soran.pess.hayatımda bu kadar kötü çalışan bir firma görmedim.bu davranışlarının ve firmanın bu tavrının gerek sanal ortamda gerek tüketici derneklerinde yayılacağından,tanıdığım tanımadığım herkese firma ile ilgili kötü referans olacağımdan emin olabilirler.

  • Özge12 Eylül 2013

    hala oyalamaya devam ediyorlar,dün aradım yine bulamadık,bulunca arayacağız diye konuştular,ama ne arayan var ne soran.mağdur olan ben olduğum halde ,özür dilemek bir yana adam yerine koyup arayıp bilgilendirme zahmetinde bulunmadıkları gibi ben arayıp halının durumunu sorduğumda da ters ters cevaplar veriyorlar,sanki haksız birşeyin peşinde koşuyormuşum gibi.yıkanan bir sürü halı varmış da bakıyorlarmış da,değil halı yıkama koca bir halı üretim fabrikasının bütün halılarına bakılırdı bunca zamandır. internet sitelerinde 7 gün içinde teslim diye reklam yapmışlar,ne 7'si 20 gündür uğraşıyorum ve hala halım kayıp,şirket ilgisiz,verdiğim telefon paraları halının parasına yaklaştı nerdeyse.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön