18 Nisan 2014

Bağlanmayan TTNET'e İcra Çıktı

2009'da hiç bağlanmamış, modem kurulumu yapılmamış, kullanımı söz konusu olmayan TTNET için önce faturalar gelmeye başladı. Ben de müşteri hizmetlerinizi arayarak ADSL hizmetini almadığım halde faturaların geldiğini ilettim. Herhangi bir bağlantı ve kullanımın olmadığını onlarda
teyit edip , gerekli işlemlerin yapılacağını belirttiler.

Fakat birkaç fatura ve en son olarak kapanma yazısı geldi. Her defasında tekrar tekrar aradım. En
sonunda dilekçe vermem gerektiğini söylediler. İkitelli Telekom Müdürlüğüne
dilekçemi verdim. Bugün tekrar aynı yere dilekçe verdim önceki dilekçenin askıda kaldığını öğrendim.

Serkan 59 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 14 Ağustos 2015

    İşlerimi ve kredi kullanımımı etkilediği için 6 yıl sonra 1.350 TL ödeme yaptım. Yanlış anlamayın hiç kurulmayan ve başlatılmayan ayrıca modemi bile alınmayan internet hizmeti için. : ( (Sistem tamamen kurumsal soyguncu/mafya sistemiyle işliyor. Arkadaşlara tavsiyem bu tür olaylarda müşteri hizmetlerini aramak yerine ana merkezlere ve ana bayii yerine gidiniz. Müşteri hizmetleri genelde bilgisiz ve oyalama, yönlendirme, not alma, aktarma ile oyalıyorlar. Boşa ödediğim paraya mı yanayım, işlerim için kullanmam gereken kredi onaylarını alamadığıma mı yanayım biledim. Stresi de cabası.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön