24 Ekim 2016 #6753658

Back-Up Üyelik İptalinde Zorluk Çıkarma

17.10.2016 tarihinde yenilediğim Back-up üyeliğimi, 20.10.2016 tarihinde, yasal süre içinde iptal ettirmek için firmayı aradım. İlgili bölüme bilgi verileceği ve bana dönüş yapılacağı söylendi. Aynı gün genel müdürlükten arayan bir kişi bana iptal sebebimi sordu. Ücreti çok yüksek bulduğumu, üyelikten çıkmak istediğimi belirttim, beni satış bölümünden arayacaklarını söyledi. 20 Ekim'de arandım fakat dışarıda olduğumdan görüşemedim. 21 Ekim'de yeniden arandım ve iptal isteğimi tekrarladım. Bunun üzerine arayan kişi bana ne kadar indirim yaptıklarını, özel üye olduğumu vs. söyledi, ben isteğinde ısrarcı olunca bayağı bir sesini yükseltti, neredeyse kavga aşamasına geldik. Ben sakince istediğimde ısrarcı olunca da "iyi peki tamam" diyerek telefonu kapattı. En kısa zamanda üyeliğimin iptalini ve kartımdan çekilen yıllık ücretin iadesini talep ediyorum.

Gaye 1.920 Okunma

Cevaplar

  • Gaye'nin Teşekkür Mesajı27 Ekim 2016

    Özellikle call centerda görüştüğüm Ceren Hanımın pozitif yaklaşımına ve genel müdürlükten Gizem Hanımın ivedi geri dönüşüne teşekkür ederim. Ücret iadesi gerçekleşti, ilerde görüşmek dileğiyle.

  • Back-Up Temsilcisi24 Ekim 2016

    "Değerli üyemizin iletmiş olduğu şikayet firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir. Üyemizle görüşülerek bilgi verilmiştir. Back-Up Kimi arayacağınızı bilemediğinizde bizi arayın."

  • Back-Up Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli üyemizin iletmiş olduğu şikayet firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir. Back-Up Kimi arayacağınızı bilemediğinizde bizi arayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön