Back-Up Üyeliğin İptal Ettirilememesi Ve İadeler Hala Yok

Yücel Yücel15 Şubat 00:40

Back-Up Hizmetleri tarafından defalarca taciz edildim ve isterseniz iptal edersiniz vb. Israr zorlamasıyla yaptıkları üyeliğimi süresinde kanuni itirazla iptal ettirmek istedim. İptal etmedikleri gibi kartımdan çekmeye devam etmişler ve bunları fark edince iadesini istedim. Bunlar iade edilmedikçe yeni üyelik kabul etmeyeceğimi bildirdiğim halde telefonla tacize devam ettikleri gibi geçerliliği olmayan üyelik konusunda yeni borç iddiası ile tacizler ve crif ya da buna benzer isimde ne olduğu belirsiz garip isimdeki alt ya da anlaşmalı firması mesajlarıyla da haksız icra yaparız tacizleri devam ediyor. Çok mağduriyet söz konusudur ve e-maillerde ne dediysem de ciddiye alınmadığım gibi hiçbir cevap yazısı alamadım. Hala haksız olarak kartımdan çekilen paraları alamadığım gibi hala iptal edilmeyen ve de olmayan üyeliğe ait ücret talepleri tacizleri, taşeron firması aracılığıyla da icra tehdidi tacizleri devem etmektedir. Bu  ağır suçtur. Çok mağdur duruma düşürmek için bilgi vermedikleri gibi belirsiz mesajlarla tacizler devam ediyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Yücel 05 Mart 14:16

Hala kartıma iade yok! İptal edilecek hizmetteki tüm çekilenlerin, 15 gün içinde kartınıza iadesi yapılacaktır şeklinde Backup mesajına rağmen hala yapmadılar! İnsanları çeşitli şekillerde mağdur bırakmaları kabul edilemez, bu ne sorumsuzluk.

Back-Up Logo Back-Up 18 Şubat 15:34

Şikayetle ilgili araştırmalarımız tamamlandı; ancak üyemize ulaşılamadığı için gerekli bilgiler tarafımızca yapılamadı. Üyemizle iletişime geçildiğinde çözüm önerileri tarafımızdan ayrıca paylaşılacaktır. Teşekkür ederiz. Back-Up Kimi arayacağınızı bilemediğinizde bizi arayın.

Back-Up Logo Back-Up 17 Şubat 16:18

Değerli Üyemiz, ilettiğiniz konuyla ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yücel 05 Mart 14:10  

    Hala kartıma iade yok! Kartımdan tüm çekilenlerin, 15 gün içinde kartınıza iadesi yapılacaktır şeklinde Backup mesajına rağmen hala yapmadılar! İnsanları çeşitli şekillerde mağdur bırakmaları kabul edilemez, bu ne sorumsuzlık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler