01 Nisan 2013 #1718655

Back-Up Satarken Ayrı Kullanırken Farklı Hizmet Sunuyor!

Yaklaşık 3 yıldır Back-up kullanıyorum. Geçtiğimiz Haziran ayında tekrar başlattığım üyeliğim esnasında bana dakikalarca hizmetlerinden bahsettiler. Paket içeriklerinin değiştiğinden ve benim kullandığım Temel Hizmet Paketi'nde olmamasına rağmen hizmet bedelsiz 5 defa uçak bileti alabileceğimi söylediler.


Bende kabul edip kredi kartı bilgilerimi verip başlattım üyeliğimi. Bugün uçak bileti için aradığımda paketimde böyle bir ürün olmadığını belirttiler. Bende satarken bu şekilde belirtmiştiniz dediğimde aynen şu ifadeyle "size evrakları gönderdik incelemediniz mi, orada yazıyor olması lazım" dediler. Telefonda bu şekilde söylemiştiniz dememe rağmen bir inceleyelim dahi demediler.

Halis 921 Okunma

Cevaplar

  • Halis02 Nisan 2013

    Bu görüşmede yapılan bilgilendirmeler, bu şikayetten önce yapılsaydı çok daha memnun olacaktım gerçekten.

  • Back-Up Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli üyemizin iletmiş olduğu şikayet firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir. Yanlış anlamadan kaynaklı bir sorun olduğu değerli üyemizle de irtibata geçilerek teyit edilmiş ve üyemizin memnuniyeti sağlanmıştır. Back-Up Kimi arayacağınızı bilemediğinizde bizi arayın…

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön