11 Kasım 2015

Back-Up İptal İşlemi Problemi!

Bundan yaklaşık 2 yıl önce Dr. Back-Up üyeliği için arandım üyelik eğer annemin adına çıkıp hizmetlerinden annem yararlanırsa diye kabul ettim. 15 gün sonra kart ve sözleşme benim adıma geldi. Kabul etmedim üyelik iptali istedim olmaz dediler. Zaten bir hizmet almadım ve imzalamadım sözleşmeyi.

Yaklaşık 2 yıldır aranmaktayım söyledikleri hep aynı şeyler para da para yaklaşık 200 küsur liranın peşindeler. Bunun yanında sürekli tahrik mesajları hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır. Başlatın dedim avukatıma arattırdım üyenin kendisi ile sorunu çöz çözüm yok. Bu gün yine mesaj geldi. Av. S**** U. isimli numara belli değil. Hakkınızda yasal takip başlamıştır.

Mehmet 368 Okunma

Cevaplar

  • Back-Up Temsilcisi13 Kasım 2015

    Değerli üyemizin iletmiş olduğu şikayet firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir. İnceleme sonucu paylaşılmak üzere üyemiz iletişim numarası üzerinden defalarca aranmasına rağmen kendisine ulaşılamadığı için bilgi aktarılamamıştır.

  • Back-Up Temsilcisi11 Kasım 2015

    Değerli üyemizin iletmiş olduğu şikayet firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön