Toplam çözüm sayısı
..
Babylife Kordon Kanı Bankası ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  3 Yorum
Yeni karşılaştırma
ile

Babylife Kordon Kanı Bankası Anlaşma Dışında Talep Edilen Fazla Ücret

2403görüntüleme
Gözde
Gözde 27 Temmuz 2020 16:13

2018 yılında kızımın kordon kanını ve kordon bağını saklatmak için firma yetkilisiyle görüşülüp anlaşıldı. İki yıldır yıllık saklama bedeli 100 euro ödemesi yapılmaktadır. Bu sene yeni sözleşme tarafımıza kargoyla iletildi ( arayıp bilgi veren yok). Kardon kanına ödediğimiz 100 euro dışında artık kordon bağına da 500 TL ödememiz gerektiği kabul etmezsek imha edileceği ve bugüne kadar ödediğimiz ücretlerin iade edilmeyeceğini yazmışlar. Arayıp görüşmeme rağmen yapılan açıklamalar makul değildir. Eğer sorunumuz çözülmezse Sağlık Bakanlığı ®'na da gerekli şikayetleri yapacağım. İnsanları anlaşma yapmaya ikna ettikten sonra fazla ücret için süslü laflarla yanıltmaya çalışıyorlar. Bu paraları kimse kolay kazanmıyor. Madem saklanabilirliği ile ilgili çalışmalar yeni tamamlandı neden baştan bilgi verilmiyor neden şu an saklayacağız ama geçerli tedavilerde kullanılabilirliği kesin mevcut değil denmiyor o zaman. Bende bir sağlık çalışanı olarak bu işin peşini bırakmayacağım sonuna kadar her türlü hakkımı arayacağım.

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Volkan
Volkan28 Temmuz 2020 15:17
 

Bu yıl eve kargoyla sözleşmeyi yollamışlar. Eski sözleşmemi buldum. 2018 yılında yaptığım sözleşmede ... Nın kordon dokusunu herhangi bir bedel talep edilmeden sadece araştırma amaçlı olarak bankamızda saklanmıştır. İmza Şimdi neyin parası?

 2
Burcu
Burcu08 Nisan 2021 16:57
 

Aynı durumla karşı karşıyayım zaten bilgi veren kişinin bu konunun arkasını dolduramadığı çok açık anlaşılıyor. O zaman ücret almıyorduk şimdi alıyoruz deniyor. Madem benim sözleşmemde ücret alınmayacağı yazıyor o zaman yeni sözleşme yaptıranların sözleşmelerine ekleyin bu ek ücreti. Benim firma seçimimde önemli bir etkendi. Hukuki yollara başvuracağım

 1
Cemile
Cemile28 Haziran 2021 01:35
 

Sonuçtan bilgilendirme yapar mısınız aynı sorunla şu anda bende karşı karşıyayım

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile