Babyhome Bayi Parayı Alıp Sorumluluğu Firmaya Yüklüyor!

Ethem A. |

Antalya Babyhome mağazasından Pierre Cardin ps 2080 bebek arabası satın aldık. Ürünü kullandığımız zaman önde bebek puseti koyduğumuzda ağırlığı kaldıramadığını ve geriye doğru yatarak bebeğimiz düşecek pozisyona geldiği zaman fark ettik.

Hemen satın aldığımız Babyhome mağazasına 2 temmuzda herhangi bir sorunu olmadan (özellikle şase ile ilgili) incelenmek üzere teslim ettik. 17 temmuzda ise ürünün incelemeden geldiğini ve şasesinin yamuk olduğunu söyleyerek bize ürünün şasesinin değiştiği söylendi. Ayriyetten bir de fark etmeden şasesini yamultmuşsunuz dendi. Pierre Cardin'den şikayetçi olun dendi. Kendileri parayı alıp sorumluluğu firmaya attı. Başka bir ürünle değişmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Gövde ve Kolluk Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Ethem A.
    04 Ocak
    10:29

    Baby home magazasindan ne birdaha urun alirim nede birbaskasina tavsiye ederim son derece ilgisiz bilgisiz ve ukala bir firm a.Hersey sizden aldiklari paradan sonra bitiyor firma hirbirseye karismadan sattigi urunun bile arkasinda olmadan gormedik duymadik yapiyor.okuyan herkezede tavsiye bu firmadan run alirken bikere daha dusunun