sta-4-hoverİyi Çözüm

Baby Turco Bez Pişmanlığı

Zeynep Zeynep27 Şubat 18:00

Marketten almış olduğum 5 junior 64'lü 12 25 kilo bebek bezi kötüymüş aldığıma alacağıma bin pişmanım tamamen sızdırıyor çocuğun üstü başı kalmadı artık her gün 1 makine çamaşır bacak aralarından yanlardan sırttan her yerden tüm idrar dışarıda çocuk hasta olsa anlarım ama hep böyle yerli malı diye deneyelim dedik reklamlara aldandık sonuç bize daha pahalı patladı ayrıca ıslak mendilleriniz de kötü bir ıslak bir kuru çıkıyor ve aşırı şekilde pişik yaptı bezle beraber uygun diye 4 paket 100 lü aldım bir de nasıl sinirliyim anlatamam.

  • - Görüntüleme
  • 2Destekçi
  • 2Yorum
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

Baby Turco Logo Baby Turco 28 Şubat 09:11

Sayın Zeynep K. Öncelikle Baby Turco ’yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Size bu konu hakkında en hızlı şekilde destek verebilmek için paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden size ulaşacağız. Dilerseniz, ürünlerimizle ilgili her türlü soru, şikayet ve önerileriniz için Tüketici Destek Merkezimiz 0 850 259 54 00 numaralı telefonumuzdan saat 09:00 ile 17:00 saatleri arasında veya aşağıda paylaştığımız web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. (Bağlantıyı kopyalayıp internet tarayıcınıza yapıştırarak web sitesine ulaşabilirsiniz) http://babyturco.com.tr/iletisim Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Baby Turco Tüketici Destek Merkezi 0 850 259 54 00 #GerçekçiOlBabyTurcoAl#

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İrem 24 Mart 15:42  

    Kızım 18 aylık Türk malı diye aldım. 15 kilo ama gerçekten günde en az 4 kere zıbın ve alt eşofman değiştiriyorum. Zıbından kıyafete geçiyor. Dün altını alacaktım dizlerinin arkasına kadar ıslaktı. Bez takmasamda bu kadar ıslanabilirdi en fazla.

  • profile-icon Sema 28 Şubat 09:45  

    Kesinlikle zeynep hanim bugün sabah 6.30 da değiştirdik saat 8 de çocuğun atletine kadar ıslanmıştı ve çocukta huzursuzluk oluyor. Sayin yetkililer acilen destek bekliyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler