Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Baby Turco Bez Numarasının Büyüdükçe Sadede Boyunun Uzunluğunun Değişmesi

profile
23 Mayıs
143
Betül'ün Teşekkür Mesajı
“Şikayet talebimden hemen sonra geri dönüş yapıldı hatta 1 2 sefer telefona bakamadığım oldu ama ısrarla tekrar aradılar iletişime geçebilmek için şikayetimin giderilebilmesi için yetkili bildirimlere iletileceklerini bildirdiler ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Oğlum doğduğundan beri Baby Turco kullanıyorum ama sanırım artık kullanmayacağım bezin numaraları büyüdükçe sadece boyunu uzatmak niye? Boyları uzadıkça karin ve kalca ölçüleri de değişiyor. Doğal olarak tabii ® ki ama bezin enine genişliğine hiç dikkat edilmiyor. Bu nasıl bir üretim hatasıdır

Baby Turco Logo
23 Mayıs 08:48
Baby Turco Logo
23 Mayıs 09:35
Betül
24 Mayıs 09:58

Şikayet talebimden hemen sonra geri dönüş yapıldı hatta 1 2 sefer telefona bakamadığım oldu ama ısrarla tekrar aradılar iletişime geçebilmek için şikayetimin giderilebilmesi için yetkili bildirimlere iletileceklerini bildirdiler ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Baby Turco Sızdırma Sorunu Hakkında

profile
16 Ağustos
58

Merhaba. 20 aylık oğluma doğduğundan beri Baby Turco bebek bezi kullanıyorum. Hem yerli hem de doğal olduğunu düşündüğümden arada bir sızdırsa da deği...

5
Çözüldü

Baby Turco Bebek Bezi Cırtları Kopuyor

profile
23 Temmuz
124
"Seçil hanımın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Böyle çalışanlar olduğu sürece marka tüketicisine önem verir ve şikayetlerini dinler her çalışanın böyle olması dileğiyle."
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Baby Turco Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 9 dk
Benzer Şikayet Yaz