14 Ekim
#12779818

Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderen Baby Mall !

06.10.2019 tarihinde Baby Mall internet sitesinden mama sandalyesi ve Hipp organik bebek bisküvisi sipariş ettim. 09.10.2019 tarihinde ürünler elime ulaştı. Bebek mağazası ve güvenilir olduğunu düşündüğüm için bisküvilerin hiç son kullanma tarihine bakmamıştım fakat bir gün sonra tesadüfen bir gördüm ki bisküvilerin son kullanma tarihi 30.09.2019 da bitmiş. Hemen müşteri hizmetlerini aradım.


Bir yanlışlık olabilir cevabını aldım. En hassas tarafımız çocuklarımız için güvenip alışveriş yaptığımız bir sitede nasıl böyle bir yanlışlık olabilir. Bir de sanki kendi kusurları değilmiş gibi ürünleri UPS kargoyla 10 gün içinde iade etmem söylendi. İadeden sonra ücretimi geri alabilirmişim. Tarihi geçmiş ürünü geri alıp tekrar mi satacaklar acaba? Yardımcı olduğunu zanneden Müşteri temsilcisi UPS Türkiye numarası ve kodunu verdi adresinizden alınacak dedi kargoyu da aradım ama iki gün geçti ne gelen var ne de giden. Demek ki adına güvenipte her siteden alışveriş yapmayacakmışım. İlk ve sondur bu siteyle alışverişim herkese de anlatacağım her yerde duyuracağım.

Eda Eda 1.252 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Baby Mall Temsilcisi14 Ekim

    Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları