23 Mart
#11754397

İstanbul Yolu Baby Mall Mağazası Çalışanları  Müşteriyi Kandırıyor!

Ankara İstanbul yolu üzerindeki Baby Mall mağazasından Sunnybaby marka oyun parklı beşik aldım. Bu ürünü alırken ellerinde kalan tek ürün olduğunu ve teşhirdeki ürünü verebileceklerini eksik bir parça ya da yırtık kırık olması durumunda değişim yapacaklarını söylediler, yaklaşık 2,5 ay sonra çocuğumuz doğacak dememe rağmen önemli değil her zaman değişim yaparız, dediler.


Bu ürünleri aldığım zaman 2.570,00 TL'lik alışveriş yaptım her şey ürünü satana kadarmış beşiğin en alttaki beşiği sallama aparatının kıskaçlı ucu ters monte edilmiş bunu fark ettiğimde değişim için mağazaya gittim aldığım ürünlerin faturasının üzerinden iki ay geçtiğini söylediler ve değişim yapamayız dediler, beni mağdur ettiler.


Baby Mall mağazasını iyi bir marka olarak biliyorduk ama kesinlikle öyle değilmiş. Bir de insanla dalga geçer gibi yeni bir beşik satalım diye teklifte bulunuyorlar.

Ufuk Ufuk 1.295 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ufuk06 Nisan

    Bir daha Baby Mall mağazasına gitmek mi tövbeler olsun böyle dolandırıcı bir firmanın kapısının önünden geçmek nasip olmasın kimseye inşallah

  • Ufuk06 Nisan

    Dönüşleri gün içerisinde olmadı 3 gün sonra döndüler ama daha hala aynı tavırlar içinde bu şubenin yetkilileri dalga geçerek tekrar bir beşik satalım size diye teklifte bulunuyorlar ahlaksızlar

  • Baby Mall Temsilcisi25 Mart

    Merhaba Konu hakkında ilgili birime bilgi iletilmiş olup gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları