20 Mayıs
#11998021

Baby Mall'ün Sözünde Durmayan Bir Yönetimi!

1 hafta önce Baby Mall internet sitesinden gri siyah baston bebek arabası aldık bize full siyah araba gönderildi, üstelik sağ ön teker kırık çıktı. Faturada dahi gri siyah yazmasına rağmen. Müşteri temsilcisine mail attık yanlışlık olmuş hediye çeki tanımlayalım kullanırsınız denildi. Peki dedik o da yok iade alınmıyor sözünde durulmuyor basit bir firmasınız. Bu son alışverişimiz sizinle hediye çeki de sadakamız olsun belki sizin ihtiyacınız vardır. En ufak sorunda muhatabınız yok mağduriyetiniz çok.

Deniz Deniz 963 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Deniz27 Haziran

    Umarım hediye çekini işinize yaramıştır bir daha asla Baby Mall dan ürün almam alanlarında aklından şüphe duyarım.

  • Deniz20 Mayıs

    Ürünün resimlerini gönderdik mecbur kullanmak zorunda olduğumuz için iade sürecini beklemek istemiyoruz yedek bir arabamız yok kendi imkanlarımla ürünü tamir ettim yaptığınız hatanın faturasını bizi bekleterek mağdur edemezsiniz saçma hizmetinize saçma cevaplar verecekseniz vermeyin hediye çekiniz de sizin olsun!

  • Baby Mall Temsilcisi20 Mayıs

    Merhaba Tarafınıza yanlış ve kırık gelen ürün için iade işlemi yapabileceğimiz tarafınıza daha önce aktarılmış olup yaşanmış olan bu olumsuzluk sebebiyle iade ürünün tarafımıza ulaştıktan sonra hesabınıza hediye çeki tanımlaması yapılacağı iletilmiştir. Ürünü iade olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları