Baby Mall'ün Sözünde Durmayan Bir Yönetimi!

Deniz Deniz20 Mayıs 2019 09:57

1 hafta önce Baby Mall internet sitesinden gri siyah baston bebek arabası aldık bize full siyah araba gönderildi, üstelik sağ ön teker kırık çıktı. Faturada dahi gri siyah yazmasına rağmen. Müşteri temsilcisine mail attık yanlışlık olmuş hediye çeki tanımlayalım kullanırsınız denildi. Peki dedik o da yok iade alınmıyor sözünde durulmuyor basit bir firmasınız. Bu son alışverişimiz sizinle hediye çeki de sadakamız olsun belki sizin ihtiyacınız vardır. En ufak sorunda muhatabınız yok mağduriyetiniz çok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Deniz 27 Haziran 2019 16:32

Umarım hediye çekini işinize yaramıştır bir daha asla Baby Mall dan ürün almam alanlarında aklından şüphe duyarım.

profile-icon Deniz 20 Mayıs 2019 12:14

Ürünün resimlerini gönderdik mecbur kullanmak zorunda olduğumuz için iade sürecini beklemek istemiyoruz yedek bir arabamız yok kendi imkanlarımla ürünü tamir ettim yaptığınız hatanın faturasını bizi bekleterek mağdur edemezsiniz saçma hizmetinize saçma cevaplar verecekseniz vermeyin hediye çekiniz de sizin olsun!

Baby Mall Logo Baby Mall 20 Mayıs 2019 11:12

Merhaba Tarafınıza yanlış ve kırık gelen ürün için iade işlemi yapabileceğimiz tarafınıza daha önce aktarılmış olup yaşanmış olan bu olumsuzluk sebebiyle iade ürünün tarafımıza ulaştıktan sonra hesabınıza hediye çeki tanımlaması yapılacağı iletilmiştir. Ürünü iade olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler