Baby Mall'dan Siparişim Yanlış Kişiye Gönderilmiş Ve Hala Mağdurum

Gamze Gamze12 Mayıs 23:23

Baby Mall isimli internet sitesinden 3parça ürün sipariş ettim22.04.2020 tarihinde kargom hiç tanımadığım İzmir'de yaşayan birisine teslim edilmiş. Sağ olsun kargoyu teslim alan kişi beni aradı. Ben de firmaya durumu anlattım. Kargomu o kişiden aldılar ama hala bana ürünlerim i teslim etmediler. Mağazayı 3 kere aradım size döneceğiz dediler. Hala bana dönüş yapacaklar. İnternet sitesine girdiğimde siparişim bana teslim edilmiş olarak gözüküyor. Kargoyu yanlışlıkla teslim alan kişi durumdan beni haberdar etmese firmanın kargomu yanlış yere gönderdiğinden haberi bile olmayacak. Bir dahada bu siteden hiçbir şey almam aldıklarımı da inşallah tarafıma ulaştırırlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Baby Mall Logo Baby Mall 15 Haziran 15:48

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

profile-icon Gamze 16 Mayıs 23:40

Benim bu firmadan sipariş ettiğim ürünler bugün elime ulaştı ama 150parca olarak sipariş ettiğim blocklardan 6tanesi eksik çıktı bir de tren yapımında gerekli olan block parçaları olduğu için önemli zaten tren yaparız diye sipariş etmiştim kesinlikle bir daha bu firmadan bir şey almam yani ancak bu kadar mağdur edilebilir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler