Baby Mall'dan Kapağı Açık Ürün Geldi

Sibel Sibel02 Haziran 13:37

Baby Mall'dan 15.05.2020'de sipariş verdiğim ve bana 01.06.2020 tarihinde ulaşan Naturpy keçiboynuzu pekmezinin emniyet bandı açılmamış olmasına rağmen, ürün hava almış ve dökülmüş. Beraberinde sipariş verdiğim Dalın çamaşır deterjanının arka bandı yırtılmış. (ürün üretim ve son kullanma tarihi falan yok) ayrıca yine bebeğim için aldığım Hipp marka hassas cilt ve yüz için kullanılacak ürünün üretim tarihi 2017. Biz 2020'yi bitirmek üzereyken 2017 tarihli ürün gönderilmesi gerçekten hoş değil. 

En önemlisi tam 16 gün kargo bekleyip bebeğimin tüketeceği pekmezin kapağının hava almış olmasına rağmen gönderilmesi. Böyle söylüyorum çünkü sağlam bir şekilde pat pata sarılmış. 3-4 kat falandı sarılı hali ancak o şekilde kargoya verilmiş bir ürünün ağzı açılabilir diye düşünüyorum. Ekte fotoğraflarını görebilirsiniz. Firmaya ulaşmaksa imkansız. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sibel 15 Haziran 16:09

Sayin yetkili, Sipariş tarihim 15.05.2020 bugünse 15.06.2020 ve siparişini verdiğim ayıplı ürünlerim Nihan hanim bilgisinde Ankara'ya iade edildi gecen hafta çarşamba günü. Nihan hanımın bana söylediği tarihte yani gecen hafta cuma, yeni ürünlerin tarafıma kargoya verilmiş olması gerekiyordu. 1 ay boyunca 4 kalem ürünü gönderemeyen bir firmadan kesinlikle tekrar alışveriş yapmayacağım. Siparişimi iptal etmiyorum çünkü bir de onun için sizin müşteri hizmetlerinizle muhatap olmak istemiyorum. İvedi olarak 1 ay önce ödemesini yaptığım ürünleri tarafıma sağlam ve eksiksiz olarak göndermenizi rica ederim.

Baby Mall Logo Baby Mall 12 Haziran 16:49

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler