10 Ağustos
#12421446

Baby Mall'da Satış Sonrası Desteği Yok

Baby Mall Ankara Şubesi'nden aldığımız Cybex pallas 2 Fix oto koltuğumuzun sırt kısmını çıkardık ve geri takamadık (koltuğun özelliği çıkarılabilir olması, kırık değil yani, biz bilemedik sadece). Bunun için şubeye gittiğimizde artık Cybex satmadıklarını ama bu işlemi bildiklerini yapabileceklerini söylediler. İki koltuğu arabamızdan getirdiğimizde her biri için 20 TL talep ettiler, ona da tamam diyecektik ki bunu içeride yapalım size öğretemem bu da benim ustalığım (bu basit işlemi öğretirse tekrar gelmeyeceğiz tabi) gibi bir tavırla karşılaştık.


Sonra başka bir mağazada bizzat mağaza müdürü 5 dakika da takıp arabamıza kadar da bize eşlik etti ve bu işlemin satış esnasında bize gösterilmesi gerektiğini söyledi. 5 yaşında ikizlerimizin tüm alışverişini yaptığımız Baby Mall Ankara mağazasına bu tavır hiç yakışmadı.

Elif Elif 1.910 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Baby Mall Temsilcisi15 Ağustos

    Değerli Müşterimiz merhaba, Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz,

Ziyaretçi Yorumları