Baby Mall   5 Defa Aramıza Rağmen Geri Dönüş Yapılmadı!

Metin Metin14 Ekim 22:49

01.10 almış olduğumuz ürünü halen 5 defa aramıza rağmen geri dönüş yapılmamış, ürün tarafımıza yönlendirilmemiştir. 4 defa kayıt oluşturdum bugün 14.10 halen arayan geri dönen yok, bir bebek mağazasına yakışmayan kurumsal olamayan firma halen yetkili dönecek 14 günün sonunda yoğunluk demesinler 5 gün gönderim süresini boşuna yazmışsınız.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Metin 15 Ekim 14:20

Merhaba sabah yapmış olduğumuz görüşmede 15 günün sonunda kampanya yoğun talep ten ötürü oioi firması üretime yetişemediği bilgisini aldık ve ücret iadesi olarak dönüldü. Ben şahsım oioi firmasını arayıp ürünle ilgili ricacı oldum ve sorunu kendim çözdüm. Açıkçası Baby Mall firmasını da hiç yere vermeden bütün sıkıntıyı üstlenip açık net bir açıklama alabildim keşke sizde 15 gün bekletmeyip bir detaylı dönüş yapabilseydiniz. Firma için olumsuz düşüncemi açıkçası Oioi firması değiştirdi. Teşekkürler.

Baby Mall Logo Baby Mall 15 Ekim 08:43

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler