04 Ekim 2018
#10986911

Baby Mall Ürün Bedelinin İade Edilmemesi!

09/08/2018 tarihinde Babymall.com.tr adresinden 5 parça ürün aldım. Aldığım bu ürünlerden 4'ü geldi. Ancak takımlardan bir tanesi gelmedi. Firma ile iletişime geçtiğimde stok sorunu nedeniyle gönderemediklerini belirttiler. O zaman ücret iadesi talep ettiğimi belirttim. Yaklaşık 1 aydır beni ürün bedelinizi iade ettik diye oyalıyorlar. Her aradığımda farklı bir tarih verip şu tarihte yatacağını belirtiyorlar. En son bugün yatacağını beyan ettiler ancak bugünde yatmadı ve aradığımda telefonlarıma cevap vermiyorlar. Firmadan 62,49 TL değerindeki Chicco 181 İtalyan 2'li takım pembe diye adı geçen ürünün bedelinin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Dilek Dilek 1.918 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Dilek05 Ekim 2018

  Evet belge geldi ve iade tarihi kandırıldığım gibi 20 gün ya da 10 gün öncesi değil. Şikayet var a şikayet ettiğim günün ertesi 05.10.2018! Bu raddeye gelmeden önce iade etmeyi düşünmüyorlardı galiba. Elimdeki belge ile Tüketici Hakem Heyeti'ne de şikayet edeceğim.

 • Baby Mall Temsilcisi05 Ekim 2018

  Merhaba Mail adresinize ilgili belge gönderilmiştir. Saygılarımızla

 • Dilek05 Ekim 2018

  Her aradığımda firma yetkililerince doğru olmayan beyanlar verilmiş olup çarşamba günü aradığımda iade yapıldığını perşembe günü (04.10.2018) hesabımda görebileceğimi, perşembe günü aradığımda cuma günü hesabımda olacağını, ve bugün de daha bugün iade yapıldığını bildiriyorlar! Firma iade etmenek için resmen oyalıyor! Bimer'e de şikayetimi bildireceğim. 1 aydır 60 TL nin peşindeyim. Beni batırmayacak bir tutar belki ama neden hakkımı yedireyim! Şikayetime firma yetkililerince cevap bekliyorum. Aradığımda açılışa gittikleri bilgisini aldım. Firma çok güvenilir ise eğer, o zaman muhasebe departmanında bir sorun var! İade edildiğine dair evrakı mail atacaklarını belirttiler. İnşallah yalan değildir!

 • Baby Mall Temsilcisi05 Ekim 2018

  Merhaba Dün telefonda görüşmemize istinaden ücret iadeniz bankanıza gönderilmiş olup araya hafta sonu girmesi sebebiyle en geç pazartesi günü hesabınıza geçecektir. Yaşanmış olan bu durumdan dolayı üzgün olduğumuzu tekrar bildirmek isteriz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları