14 Nisan
#11843993

Baby Mall Ücret İade Etmiyor, 2 Aydır Oyalıyorlar

Baby Mall online alışveriş sitesinden 28.02.2019 tarihinde satın almış olduğum ürünün prosedüre uygun olarak aynı gün içinde iade ettik. Ücret iadesinin 13 gün içinde tarafımıza yapılacağı söylenmesine rağmen. İade yapılmamıştır. Bunun üzerine müşteri hizmetleri ile 2 kere görüşüldü cuma günü yatacak denilip 2 hafta oyaladılar. Mail destek ekibine 08.04.2019 tarihinde şikayet maili attık. Muhasebeden kaynaklanan bir sorun sebebi ile iade işlemleriniz havuzda kalmış olup bugün çıkışı yapılacaktır, gecikmeden dolayı üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Dönüşü yapıldı İade işlemi gerçekleşmediği için tekrar müşteri hizmetlerini aradığımızda gün içinde dönüş yapıp bilgi vereceklerini söylediler fakat dönüş yapılmadı.

Toprak Toprak 678 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Toprak15 Nisan

    Bakalım daha kaç hafta başı bekleyeceğiz. Benim inancım kalmadı. Ama bu iş burada bitmeyecek. Yasal takipçisi olacağım bu işin. İnsanları dolandırmaya ya da oyalamaya hakkınız yok.

  • Baby Mall Temsilcisi15 Nisan

    Merhaba Telefonda da bilgi verildiği gibi ücret iadeniz cuma günü bankanıza gönderilmiş olup araya hafta sonu girmesi sebebiyle hafta başı itibariyle hesabınıza geçmiş olacaktır. Yaşanmış olan bu gecikmeden dolayı üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Ayrıca sorumlular hakkında gerekli işlemler acilen yapılacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları