sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Baby Mall Teslim Edilmeyen Ürün

Özkan Özkan17 Temmuz 10:22

217937 sipariş numarası ile 09.07.2020 tarihinde buhar makinesi sipariş ettim. Ancak gün oldu 17.07.2020 tarihi ve ürün halen kargoya verilmedi.

Sitenizde yer alan yazıda " Online Satış 365 gün ve 7 gün 24 saat alışveriş imkanı sunan web sitemizde mağazamızda yer alan ürünlerin tamamına yakınını bulabilir, evinizin rahatlığında alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Stoklarımızdan anında gönderilen ürünler, 1-3 gün inde kapınıza kadar teslim edilmektedir. Sitemizde günler süren sipariş üzerine temin edilen ürünler değil, her zaman stoklarımızda bulunan anında kargolana bilecek ürünler satılmaktadır."

ibaresi var ama ürün ortada yok.

Ürün satışa kapatılmış şu an. Elinizde ürün yoksa diğer firmaların yaptığı gibi bir üst ürün gönderebilirsiniz. Müşteri mağduriyeti yaşatmanın ne anlamı var. Çok kez alışveriş yaptım ama ilk kez böyle bir şeyle karşılaştım.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Özkan 19 Temmuz 20:05

Ürün teslimi yerine sipariş iptali mi yaptınız.

Baby Mall Logo Baby Mall 17 Temmuz 10:50

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler