08 Temmuz
#12236326

Baby Mall Tam Bir Fiyasko!

Baby Mall firmasından 16 Haziran tarihinde sipariş verdim ve hala kargom elime ulaşmadı. Her gün arıyorum kargoya suç atıyorlar. Kargoyu arıyorum firmadan cevap bekliyoruz diyorlar. Böyle boş bir firma görmedim ve hala kargom elime ulaşmadı. Hala bekliyorum ve dalga geçer gibi her gün bana dönüş yapacaklarını söylüyorlar, hiçbir dönüş yok.

Gökhan Gökhan 753 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökhan09 Temmuz

    Ben iptal talebinde bulunmadım ben sizi her hafta aramak zorunda değilim 3 haftadır tanzim bekliyorum 3 haftadır kargo bekliyorum bu terbiyesizlik kesinlikle bir daha firmanızdan hiçbir şekilde alışverişte bulunmicam diğer firmalardan biraz örnek alin siz bebek ürünleri satıyorsunuz bir anneyi bu kadar strese sokmaya hakkınız yok.

  • Baby Mall Temsilcisi09 Temmuz

    Merhaba Tarafınızla defalarca görüşmelerimizde kargo firmasının kargoyu kaybettiğini tarafımıza tanzim yaptıktan sonra yeni ürünlerinizin gönderilebileceği iletilmiştir. En son dün görüşmemiz de siparişi iptal etmek istediğinizi bildirdiniz. Bunun üzerine tanzim işlemi yapılır yapılmaz ücret iadeniz hesabınıza aktarılacaktır bilgisi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları