13 Şubat 2018
#10125098

Baby Mall Son Kullanma Tarihi Geçmiş Mama Ürünleri Satıyor!

Baby Mall sitesinden 8 Şubat tarihinde sipariş verdim. Sipariş numarası: 68710, siparişlerim arasında 4 adet Nuby marka ürün var. Bunlardan 2'si mama tabağı (üzerilerinde SKT yok),1 alıştırma bardağı (SKT geçmiş),1'de 3'lü mama kaşığı seti var üretim tarihi 2009.Yani muhtemelen onun da son kullanma tarihi çoktan geçmiştir... Ben bu durumu tamamen rastgele gördüm ürünleri paketinden çıkarmış temizlemek üzereydim ki eşimin ikazı üzerine kontrol ettiğimizde fark ettik... Firmaya güvenip direkt kullanabilirdim de çünkü herkes plastik ürünlerin bir SKT olduğunu bilmiyor... Artık siteye hayatta güvenip sipariş vermem.Bebeklerimizin hayatını riske atmak bu kadar kolay olmamalı! Bebek ürünü satan bir firma iseniz dikkatli ve temkinli satış yapmak zorundasınız. Konuyla ilgili benimle iletişime geçilmesini ve kullanmayacağım bu ürünlerin ücretinin iadesini istiyorum.

Özlem Özlem 1.482 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Baby Mall Temsilcisi23 Mart 2018

    Merhaba, Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm ihtiyaçlarınız için BABYMALL olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Yeni bir alışverişte görüşmek temennisi ile bize göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür eder, Saygılarımızı sunarız.

  • Özlem'in Teşekkür Mesajı23 Şubat 2018

    Sureci iyi yönlendirdiler ve ürün iade ücreti gerçekleşti. Kendilerine ilgi ve alakalarindan oturu teşekkür ediyorum

  • Özlem14 Şubat 2018

    Ali bey gün içerisinde beni arayıp durumla ilgili bilgi verdi. Kendisine ilgi ve alakasindan oturu teşekkür ediyorum. Ürünler iade surecinde su an.

Ziyaretçi Yorumları