21 Mayıs
#12006804

Baby Mall Saygısız Ve İlgisiz

Baby Mall kadar işini kötü yapan bir bebek sitesi daha yoktur herhalde, kampanya yapıyor ama onun bile arkasında durmuyor. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz dakikalarca bekledikten sonra telefon kapanıyor. Bu kadar ilgisiz ve işini kötü yapan yerden daha alışveriş yapmam. Şirketler grubunu aradığımda müşteri hizmetlerine bağladılar. Müşteri temsilcisi neredeyse telefondan dövecek beni saygısızlar.

Nermin Nermin 1.075 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Nermin28 Mayıs

  Hediye çeki filan istediğim yok dürüst olun yeter sizden bir daha alışveriş yapmayacağım için hediye çekinin de anlamı yok zaten.

 • Baby Mall Temsilcisi28 Mayıs

  Merhaba Daha önce canlı destek hattımız ve telefon görüşmemizde tarafınıza hediye çeki kazanma şartlarını taşımadığınız iletilmiş olup bunun dışında yapabileceğimiz bir durumun söz konusu olmadığı iletilmiştir. Saygılarımızla

 • Nermin28 Mayıs

  Ayrıca abartmada üstünüze yok tarafıma defalarca iletilmiş günlerce size ulaşmak için uğraştım bir kere konuşuldu sanki siz beni aradınız ilgisiz olduğunuz kadar yalancısınızda aynı zamanda, müşteri memnuniyeti diye bir yaklaşımınız bile yok, sizden o kadar alışveriş yaptığım için gerçekten çok üzgünüm.

 • Nermin28 Mayıs

  Hiçbir şekilde ulaşılamamasından bahsediyorum siz sıradan bahsediyorsunuz, e-bebek kadar yoğun musunuz acaba? Hediye çekiniz batsın Baby Mall benim için bitmiştir? Zaten sizden farklı bir yanıt beklemiyordum.

 • Baby Mall Temsilcisi22 Mayıs

  Merhaba Daha önce tarafınıza defalarca iletilmesine rağmen kampanya koşullarını tekrar tekrar belirtilmesine rağmen ve alışverişinizi yaparken kampanya koşulları açıkça site üzerinde yazmasına rağmen tarafınıza hediye çeki tanımlamasını istemektesiniz. Bu işlem kampanya koşullarına uymadığınız için yapılamamaktadır.Ayrıca Telefonlarımızda yoğunluk bulunmasından dolayı sıraya alınarak cevap verilmektedir. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları