sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Baby Mall Saygısız Ve İlgisiz

Nermin Nermin21 Mayıs 2019 17:41

Baby Mall kadar ini kötü yapan bir bebek sitesi daha yoktur herhalde, kampanya yapıyor ama onun bile arkasında durmuyor. Müşteri hizmetlerini arıyorsunuz dakikalarca bekledikten sonra telefon kapanıyor. Bu kadar ilgisiz ve işini kötü yapan yerden daha alışveriş yapmam. Şirketler grubunu aradığımda müşteri hizmetlerine bağladılar. Müşteri temsilcisi neredeyse telefondan dövecek beni saygısızlar.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Nermin 28 Mayıs 2019 14:26

Hediye çeki filan istediğim yok dürüst olun yeter sizden bir daha alışveriş yapmayacağım için hediye çekinin de anlamı yok zaten.

Baby Mall Logo Baby Mall 28 Mayıs 2019 08:19

Merhaba Daha önce canlı destek hattımız ve telefon görüşmemizde tarafınıza hediye çeki kazanma şartlarını taşımadığınız iletilmiş olup bunun dışında yapabileceğimiz bir durumun söz konusu olmadığı iletilmiştir. Saygılarımızla

profile-icon Nermin 28 Mayıs 2019 01:09

Ayrıca abartmada üstünüze yok tarafıma defalarca iletilmiş günlerce size ulaşmak için uğraştım bir kere konuşuldu sanki siz beni aradınız ilgisiz olduğunuz kadar yalancısınızda aynı zamanda, müşteri memnuniyeti diye bir yaklaşımınız bile yok, sizden o kadar alışveriş yaptığım için gerçekten çok üzgünüm.

profile-icon Nermin 28 Mayıs 2019 01:02

Hiçbir şekilde ulaşılamamasından bahsediyorum siz sıradan bahsediyorsunuz, e-bebek kadar yoğun musunuz acaba? Hediye çekiniz batsın Baby Mall benim için bitmiştir? Zaten sizden farklı bir yanıt beklemiyordum.

Baby Mall Logo Baby Mall 22 Mayıs 2019 08:31

Merhaba Daha önce tarafınıza defalarca iletilmesine rağmen kampanya koşullarını tekrar tekrar belirtilmesine rağmen ve alışverişinizi yaparken kampanya koşulları açıkça site üzerinde yazmasına rağmen tarafınıza hediye çeki tanımlamasını istemektesiniz. Bu işlem kampanya koşullarına uymadığınız için yapılamamaktadır.Ayrıca Telefonlarımızda yoğunluk bulunmasından dolayı sıraya alınarak cevap verilmektedir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler