16 Ağustos
#12439501

Baby Mall Personelinin Davranışı!

Esenyurt Baby Mall mağazasından oyun parkı ve yatağı aldım. Doğum sonrası annemde kalacağımız için kargo oraya bıraktı. Arefe günü annemlere geçtik ve doğum hazırlığına başladık. Ürünü kurduk. Ürün kendi kendine katlanıyordu ve geri götürdüm. Ürünü satan kişi bunun direk bakarak karar vererek siz kırdınız dedi. Bende y siz kırık yollamışsanız dediğimde kaçarak uzaklaştı. Ellerinde bu üründen olmadığını söylediler ama 1 gün sonra arkadaşımı yolladım ve aynı ürünü almak istiyorum dediğinde var dediler. Adana'da fabrika olduğu için ürün oraya gidecekmiş. Şu an doğum geldi ve yatağımız yok. Ürün isteyin dediğimde olmuyormuş. Müşteri hizmetleri ile görüştük geri dönecekti dönüş yok. Mail attık dönüş yok. Bu mağazadan alışveriş yaptığım için pişmanım.

Vedat Vedat 1.038 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vedat16 Ağustos

    Müşteri hizmetleri 10 dakika sonra dönüş yapacağız dedi. Yalan attınız. Adanayı aradık ve sağ olsun yardımcı olacaklar. Siz ürünü satarken iyisiniz ama üründe sıkıntılı ise personel davranışı çok kötü. İthamda bulunuyor. Her yerde dile getireceğim tavsiye etmeyeceğim.

  • Baby Mall Temsilcisi16 Ağustos

    Değerli Müşterimiz merhaba, Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz,

Ziyaretçi Yorumları