29 Ocak
#11512967

Baby Mall Paramızı Yatırmıyorlar!

Baby Mall'dan aldığımız iki ürünü geri iade etmek istedik. 07.01.2019 da UPS Türkiye vasıtası ile geri gönderdik. Bugün 29.01.2019 hala para mara gelmedi. Firma beni arayıp gecikmeden dolayı özür dileyeceğine, kendini affettireceğine ben adamların peşinden koşuyorum paramı yatırın diye.


Ne saçma bir idare şekli. Kaçıncı yüzyıldayız anlamıyorum. Geçtiğimiz Cuma yatacak dediler paranız yok, bugün yatacak dediler yok. Efendim çok sıra var sırayla yatıyoruz parayı diyorlar. Bu nasıl bir yönetim şekli.


Ekmek kuyruğu gibi dizmişler bizi neredeyse 1 aydır bana sıra gelmiyor. Müşteri temsilcileriniz ancak müşteriye yasal sorumluluklarımızı hatırlatmakta. Başka hiçbir şey yapmıyorlar, sözleri yalan çıkıyor. Siz önce kendi yasal sorumluluklarınızı yerine getirin.

Mehmet Mehmet 1.160 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet29 Ocak

    Banka ile görüşeceğim. Ama müşteri temsilcisi arkadaşın dün saat 10:00 da gönderdiği mail aşağıda. Siz yattı diyorsunuz, arkadaşlar yatacak diyor. Para yattı ya da yatmadı yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz. Merhabaöncelikle yasal haklarımız saklı tutulduğunuz bildirmek isteriz. Yoğunluk sebebiyle daha önce de belirttiğimiz gibi gecikmeler olabilmektedir. Ücret iadeniz en geç yarın hesabınıza aktarılacaktır. Saygılarımızla. Yinede teşekkür ederim. Ben banka ile görüşeceğim

  • Baby Mall Temsilcisi29 Ocak

    Merhaba Mehmet bey sizinle daha öncede görüşüldüğü üzere ücret iade işlemleriniz cuma günü tamamlanmış olup banka hesabınıza aktarımı sağlanmıştır. Bankanızla bu konuda görüşmeniz gerekmektedir. İade işlemleriniz tarafımızdan peşin olarak yapılmakta fakat kredi kartı ile alışverişiniz taksitli gözükmesi sebebiyle banka iade işlemini taksitler halinde yapmaktadır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler