02 Şubat 2018
#10086805

Baby Mall Oto Koltuğunun 384,30 TL Reklamı Yapılmakta Siteye Girildiğinde 549,00 TL Çıkmakta

Mynet.com üzerinden yapılan Google reklamında Baby Mall firmasının Baby Max multi Fix oto koltuğu 384,30 TL reklamı yapılmakta siteye girildiğinde Baby Max multi Fix oto koltuğu 9-36 kg bej marka Baby Max 549,00 TL olarak gözükmekte. Bu tüketiciyi kandırmaktan başka bir şey değildir. Haksız reklam. Yalan ve tüketicinin vaktini almaktır. Müşteri hizmetlerini 5 defa aradım temsilciye bağlanmadan hat düşüyor kimseye ulaşamıyorsunuz. Konuyla ilgili ekran görüntüleri de yüklenmiştir.

Muharrem Muharrem 1.661 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Muharrem09 Şubat 2018

    Bende reklam ajansında çalışıyorum remarketink biliyoruz. Bu insanları dolandırma sahte reklam yaparak sitenize çekme hakkını size vermiyor. Yalan beyanda bulunmanın mazereti değildir firmaya o ürün bedelini siz veriyorsunuz. Ayrıca oto koltuğu foreks pazarımı ki anlık fiyat değişikliği olsun. Mazeretiniz bile komik. Ticaret ahlaklı yapılmalı insanları kandırarak iyi marka ve kazanç elde edilemez. Yalanla kazanacağınız para nın sonu size anlık mutluluk getirir ama sonunuz batan diğer firmalar gibi olur kısa sürede.

  • Baby Mall Temsilcisi09 Şubat 2018

    Merhaba, Buradaki reklam remarketing ile yapılan bir reklam türü olup Görselde gözüktüğü gibi Gitti Gidiyor reklamları yer almaktadır. Bu tarz reklamalarda anlık olarak fiyat değişikliği yapıldığında reklam mecrasına iletilmesinde sıkıntı yaşanabilmektedir. Babymall olarak direkt reklam veren bizler değiliz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları