sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Baby Mall Olmayan Kampanya Anonsları Ve Yalancılıkla Suçlama!

Emre Emre17 Şubat 2019 12:07

Ankara Çukurambar mağazasını 17 Şubat tarihinde 10.15' de arayarak Philips Avent elektrikli pompa saklama kap hediyeli ürünün %30 kampanyası var mı diye sordum ve ürünün kampanyada olduğunu ellerinde olduğunu söylemeleri üzerine 20 km yol giderek mağazaya geldim.

Mağazada tüm göğüs pompalarında indirim olduğuna dair mağazada sürekli anons ediliyordu. Kasada ürünün indirimli olmadığı söylendi. Müdür ve telefonda görüştüğüm kız kampanyada olmadığını ve telefonda görüştüğüm kız benim böyle bir şey sormadığını iddia etti. Bir de üzerine yalancı oldum. Müdüre anonsu dinleyelim o zaman siz müşterileri böylemi kandırıyorsunuz dememe rağmen müdür anonsu dinlememek için çok uğraştı. Bu kadar yalancılıkla suçlandığım mağazada daha fazla kalamazdım ve sinirlenip çıktım. Böyle kurumsal bir firma olamaz. Anladım ki bu kadar az şubesi olan bir firmadansa bu beklenirdi. İnsanları kandırmak isteyen bir firma.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Baby Mall Logo Baby Mall 18 Şubat 2019 09:04

Merhaba Konu hakkında ilgili birime bilgi iletilmiş olup gün içerisinde yetkililerimiz tarafından aranılarak şikayetiniz ile ilgili gerekli işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler