17 Şubat
#11600855

Baby Mall Olmayan Kampanya Anonsları Ve Yalancılıkla Suçlama!

Ankara Çukurambar mağazasını 17 Şubat tarihinde 10.15' de arayarak Philips Avent elektrikli pompa saklama kap hediyeli ürünün %30 kampanyası var mı diye sordum ve ürünün kampanyada olduğunu ellerinde olduğunu söylemeleri üzerine 20 km yol giderek mağazaya geldim.


Mağazada tüm göğüs pompalarında indirim olduğuna dair mağazada sürekli anons ediliyordu. Kasada ürünün indirimli olmadığı söylendi. Müdür ve telefonda görüştüğüm kız kampanyada olmadığını ve telefonda görüştüğüm kız benim böyle bir şey sormadığını iddia etti. Bir de üzerine yalancı oldum. Müdüre anonsu dinleyelim o zaman siz müşterileri böylemi kandırıyorsunuz dememe rağmen müdür anonsu dinlememek için çok uğraştı. Bu kadar yalancılıkla suçlandığım mağazada daha fazla kalamazdım ve sinirlenip çıktım. Böyle kurumsal bir firma olamaz. Anladım ki bu kadar az şubesi olan bir firmadansa bu beklenirdi. İnsanları kandırmak isteyen bir firma.

Emre Emre 1.794 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Baby Mall Temsilcisi18 Şubat

    Merhaba Konu hakkında ilgili birime bilgi iletilmiş olup gün içerisinde yetkililerimiz tarafından aranılarak şikayetiniz ile ilgili gerekli işlemler yapılacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler