16 Ocak 2017
#7526524

Baby Mall Olmayan Bebek Arabasını Satıyor!

Geçen hafta 2.150 liralık bebek arabası beğendik. Beğendiğimiz modelin o an için ellerinde olmadığını ancak depolarını mevcut olduğunu ve en geç o hafta sonuna kadar istediğimiz bir yere gönderebileceklerini söylediler. Herhangi bir sorun yaşayıp yaşamayacağımızı sorduğumuzda, kesinlikle bir sorun yaşamayacağımızı söyleyip; biz köklü bir firmayız, size olmayan ürünü mü satacağımızı ima ediyorsunuz diye bizi ikna ettiler.


Aradan geçen 10 gün sonunda kargomuz gelmeyince, bizden özür dileyerek ürünün ellerinde olmadığını ve para iadesi yapacaklarını belirttiler. Paramız ödeme yaptığımız şekilde, 5 taksit halinde kredi kartımıza geri yatırılacak ve ilk taksit ancak 25 gün sonunda geri verilecek. Kartımın 2.150 liralık kısmının bloke olması da cabası. Bebeğim için en çok alışveriş yapacağım dönemde resmen kandırılıp olmayan bir ürünün parasını ödedim. Bir daha bu mağazaya adım atmam.

Gözde Gözde 2.188 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Baby Mall Temsilcisi20 Ocak 2017

    Merhaba, verdiğiniz bilgiler ışığında durum araştırılmış olup, sipariş ve iade işlemleriniz tamamlandığı ve iadenizin yapıldığı teyiti alınmıştır.Mağazalarımızda ve stoklarımızdan kaynaklanan sehven yanlışlıktan dolayı özür diler,anlayışınıza teşekkür ederiz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları