05 Mayıs
#11929164

Baby Mall Müşteri Hizmetleri Telefonu Cevap Vermiyor!

Sayın Baby Mall yetkilileri o müşteri hizmetleri telefonunuz sadece tek taraflı aranılabilir mi? Arama yaptığımızda engelliyor. 2. konu benim kabusumu geri getirdiğiniz için size çok çok teşekkür ederim. Sevgili UPS kargoyla yaptığınız kargo antlaşması müşteri kaybetmeye değmez. Size bir tavsiye. Kargonuzu değiştirin. 2600 liralık bebek arabası siparişi siparişi veriyoruz ama gönderdiğiniz takip numarası UPS tanımıyor. Kimseye ulaşılamıyor.

Yilmaz Yilmaz 939 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yilmaz18 Mayıs

    Merhaba, Mesai saatlerimiz... Şunlardır. Mesai saatleri dışında sizlere yardımcı olamadığımızdan dolayı üzgünüz... Gibi sesli bir yanıt sistemi çoğu yerde mevcut. Hatırlatayım istedim. Muhtemelen bahsi geçen masai saatleri dışında aramış olabilirim. Müşteri telefonunu aradığımda direkt hattan düşmesinden bahsetmiştim. Sisteminizin kontrolünü sağlayın.

  • Baby Mall Temsilcisi06 Mayıs

    Merhaba Mesai saatlerimiz hafta içi 08.30 18.00 cumartesi günü ise 08.30 13.00 saatleri arasındadır. Ayrıca telefonda engelleme söz konusu olamaz. Kargonuz hakkında gün içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları