28 Ocak 2018
#10069529

Baby Mall Maxi Cosi Axiss Fix Oto Koltuğu Kokuyor!

İzmir Baby Mall mağazasından aldığımız Maxi Cosi Axiss Fix marka oto koltuğunun rahatsız edici yoğun bir kokusu var. Koltuğun yıkama talimatlarına uygun bir şekilde yıkayıp havalandırmamıza rağmen koku gitmedi.


Bu işlemleri birkaç kez tekrarlamamıza rağmen kökü gitmedi. Mağazaya durumu bildirdik, onlarda koltuğu servise yolladılar. Servisten kimyasal bir kokuya rastlamadık bir kez daha yıkayın cevabı geldi ve koltuğumuz bize geri verildi. Tekrar yıkadık fakat koku gitmedi. Sorunumuzun marka tarafından çözülmesini istiyorum.

Eda Eda 5.237 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Eda'nın Teşekkür Mesajı25 Şubat 2018

    Maxi- Cosi Türkiye distribütörü Grup Baby bize karşı kaba ve suçlayıcı bir tavır ile sorunun bizden kaynaklandığını iddia ederek ellerinden bir şey gelemeyeceğini belirttiler. Maxi- Cosi Türkiye distribütörü bu süreçte bizi çok mağdur etti. Baby Mall İzmir mağazası bu süreçte hep bizim tarafımızdaydı ve koltuğu muhakkak yenisi ile değiştireceklerini bize garanti ettiler. 24 Şubat itibari ile bize sorunlu olan oto koltuğunu yenisi ile değiştirdiler. Baby Mall İzmir mağaza müdürü Hüseyin Bey durumla bizzat ilgilendi ve sorunu çözdü. Teşekkürler Baby Mall İzmir mağazası 😀

  • Baby Mall Temsilcisi06 Şubat 2018

    Merhaba, mağazamız sizinle irtibat kurarak yardımcı olmuşlardır.Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları