28 Ağustos 2018
#10833216

Baby Mall Mağdur Ediyor, Teşhir Mal Yolluyor!

Baby Mall Hepsiburada.com üzerinden Attabebek adıyla satış yapıyordu. Ben de bebeğime kampanyada olduğundan ve seyahate çıkacağımızdan Maxi Cosi Tobi oto koltuğu satın aldım. Hepsiburada.com siparişi Baby Mall'a ilettiğinden kargom geldi ancak Baby Mall teşhir ürün göndermiş, orijinal Maxi Cosi kutusu yok. Kendi mağazalarının kutusuna koyup, içindeki koltuğu da poşetle ve kendi markalı bantları ile sarıp kutuya koyarak göndermişler. Orijinal kutusuz gelince teşhir mal diye tereddüt ettim. Ancak asıl şok içini açtığımda oluştu. Kafalık arkası marka yazan yer kırılmıştı. Beni mağdur eden Baby Mall isimli mağazadan alışveriş yapılmaz, insanlarla alay mı ediyorsunuz, saf mıyız biz? Teşhir malı neden yolluyorsun, seyahate çıkacaktık şimdi iade süreci başlattım. Mağdur oldum.

Ahmet Ahmet 1.702 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet29 Ağustos 2018

    Çamaşır makinesi kutusuna küçücük koltuğu koyup, bizi eşek yerine koyar gibi köpükleme havalı poşetleme vb... Koruma bariyeri koymadan kutuya atarak yollamışsınız. Koca çamaşır makinesi kutusuna ufacık koltuğu koyarsanız yamaçtan yuvarlanan taş gibi tangır tungur kırılır. 1200 km yol gideceğiz sayenizde bebeği kucakta götürmek zorunda kaldık. Allah belanı versin Baby Mall.

  • Baby Mall Temsilcisi29 Ağustos 2018

    Merhaba maxi cosi tobi oto koltuğu ithalatçı firmadan bir kutuda 2 adet olmak üzere tarafımıza gönderilmektedir. Kendi kutumuza koyarak ve kargolama sırasında bir sorun olmaması adına bantlanmakta ve tarafınıza gönderilmektedir. Ürünler kontrol edilerek kutuya konup bu şekilde gönderilmektedir. Taşıma sırasında yaşanmış olan sorundan dolayı üzgün olduğumuzu iletmek isteriz.

Ziyaretçi Yorumları