Baby Mall Kargoya Verilmeyen Ürünler

Mehmet Mehmet07 Ekim 09:49

01/10/2020 tarihinde vermiş olduğum 232043 numaralı siparişim 1 hafta geçmesine rağmen halen sipariş onaylandı olarak görünmektedir. Site üzerinden defalarca mesaj atmama rağmen geri dönüş yapılmamıştır. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman sipariş kodu soruldu gerekli incelemelerin başlatılması için yetkili personellere bilgi aktarılacağı belirtildi. Ürünlerin temininde bir sıkıntı varsa bile bir cevap verilse en azından ona göre bekleriz. Bilgi alamadığımız için güvensizlikte oluşuyor firmaya karşı.

Cevaplar

profile-icon Mehmet 09 Ekim 17:18

3 defa mesaj attım 2 defa telefonla kayıt oluşturdum herhangi bir geri dönüş alamadım şikayet vardan kayıt oluşturduğum da otomatik mail cevabı geldi olay İstanbul Bilişim gibi bir sürece girmiş gibi bir izlenim oluştu bende aldığım ürün fiyatı yüksek bir fiyat değil lakin oyalamanız insanın canını sıkıyor yani firmanıza olan güvenim sıfır. Sitenizden ya da mağazanızdan alışveriş yapılmaması konusunda çevreme uyarıda bulunacağımdan emin olabilirsiniz

Baby Mall Logo Baby Mall 07 Ekim 12:48

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler