19 Nisan 2014
#2406465

Baby Mall Kalitesiz Ürün Satıyor!

018915 nolu fatura ile 23.03.2014 tarihinde BabyMall'den bir beşik aldım. Beşiğin en geç 3 hafta içinde teslim edileceği söylendi. 3 hafta dolmasına rağmen beni kimse aramadı! Daha sonra defalarca arayarak beşiğin 4. haftada teslim edilmesini sağladım. Bu sefer de ürün ve hizmet kalitesi beni şok etti! Beşiğin bazı parçalarının boyası bile yapılmamıştı (resmi ekte). Görüştüğüm yetkili bu parçaları boyamak için ekstra para istedi! Baby Mall üçüncü veya dördüncü sınıf kalitede müşteri memnuniyetinden bihaber bir dükkan. Parayı aldıktan sonra sizi tanımayan cinsten!..

Erkan Erkan 3.104 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Erkan'ın Teşekkür Mesajı14 Mayıs 2014

  BabyMall yetkilisi ALİ KARASU beni arayıp sorunu çözmek için elinden geleni yaptı ve sorun büyük ölçüde çözüldü. Geriye kalan 150 TL'lik tutarı da yapacağım alışverişten indirim şeklinde tarafıma iade edeceğini taahhüt etti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Umarım önümüzdeki süreçte; BabyMall, satış temsilcilerine gerekli eğitimi verir ve daha güvenilir tedarikçilerle çalışır ve böylece müşteriler de benzer şekilde sorunlar yaşamaz. Elbette asıl olan müşterinin bu tür sorunları hiç yaşamamasıdır. Ancak, en azından sorunun geç de olsa bir şekilde çözüldüğünü görmek bir müşteri olarak beni memnun etti. Çözüm sürecindeki katkılarından dolayı genel olarak BabyMall'a özel olarak da ALİ KARASU'ya tekrar çok teşekkür ediyorum.

 • Erkan09 Mayıs 2014

  Beşiğin teslim edilmesinden bu yana üç hafta geçti. Ama beşik hala leş gibi boya kokuyor. Bırakın içine bebeği yatırmayı beşiğin olduğu odaya biz bile giremiyoruz. Bana dönüş yapacağını söyleyen BabyMall yetkilisinden de ses seda yok. İşte BabyMall farkı!...

 • Erkan01 Mayıs 2014

  Beşiğin teslim edilmesinden bu yana birkaç hafta geçti. Ama beşik hala leş gibi boya kokuyor. Bırakın içine bebeği yatırmayı beşiğin olduğu odaya biz bile giremiyoruz. Avrupa'da olsa böyle beşik üreten veya satan firma mühürlenirdi. Ama burası Türkiye, insan sağlığı ile oynamak bu kadar basit!

 • Erkan01 Mayıs 2014

  BabyMall yetkilisi beni aradığında yaşadığım sorunların ne şekilde telafi edilebileceği hakkında kendisine bilgi verdim ve kendisinden 1 hafta içinde geri dönüş beklediğimi bildirdim. BabyMall yetkilisi ise 1 haftanın çok uzun olduğunu birkaç gün içinde benimle konu hakkında temasa geçeceklerini söylemişti. Aradan 1 haftadan fazla zaman geçti ama tahmin ettiğim gibi arayıp soran yok! BabyMall, müşteri memnuniyeti kavramından haberi olmayan bir işletme. BabyMall'ün müşteri hizmetlerinin tek yaptığı müşteriyi boş sözlerle avutmaya çalışmak. Daha önce de belirttiğim gibi BabyMall büyük bir mahalle bakkalı... Kesinlikle uzak durun!!! NOT: Beşiğin teslim edilmesinden bu yana birkaç hafta geçti. Ama beşik hala leş gibi boya kokuyor. Bırakın içine bebeği yatırmayı beşiğin olduğu odaya biz bile giremiyoruz. Avrupa'da olsa böyle beşik üreten veya satan firma mühürlenirdi. Ama burası Türkiye, insan sağlığı ile oynamak bu kadar basit!

 • Erkan24 Nisan 2014

  Şikayetim üzerine beni arayan BabyMall yetkilisine yaşadığım sorunları nasıl telafi edebileceklerini açıkça belirttim. Kendisi birkaç gün içinde bana döneceğini belirtti. Bugüne kadar yaşadıklarımdan dolayı BabyMall'e güvenmiyorum ve tatmin edici bir sonuç alacağımı sanmıyorum. Ama yine de olumlu veya olumsuz sonucu buraya yazacağım. NOT: Beşiğin teslim edilmesinin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen beşik hala leş gibi boya kokuyor. Beşiğin içine bırakın bebeği yatırmayı, beşiğin bulunduğu odaya halen giremiyoruz!!!

Ziyaretçi Yorumları