sta-4-hoverİyi Çözüm

Baby Mall İstanbul Yolu Mağazası Olmayan Ürünü Varmış Gibi Göstermesi

Burak Burak28 Ekim 2019 17:37

Baby Mall İstanbul yolu mağazasından 06.09.2019 tarihinde bebek arabası aldım. Gaziantep te yaşadığım in ürünün kargolanmasını istedim. Ürünün 15 gün içinde kargoya verileceği söylendi ama 15 gün geçmesine rağmen ürün gelmedi. Aradım 1 hafta dediler tamam dedim bir hafta sonra yine gelmedi. Tekrar. Aradım 25 Ekim dediler ona da eyvallah dedim. Bugün aradığım da ise ürünün 15 gün sonra geleceği söylendi. O bugündür oyalıyorlar beni. Üzerinden 2 ay geçen ürün hakkında bilgi verme tenezzülünde dahi bulunmuyorlar. Ürünün 15 gün sonra gelmeyeceği de aşikar. O yüzden para iadesi yapalım diyorlar. Olmayan ürünü varmış gibi gösterip insanı mağdur ediyorlar. Kaldı ki 2 ay önce aldığım ürünün o günkü fiyatı ile bugünkü fiyatı arasında bariz bir fark var bu durumda benim zararımı kim karşılayacak.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Burak 07 Ocak 13:35

Sonunda içinizde vicdanlı birisi çıktı da ( Gökhan bey) kendisini sorunu geç de olsa çözdü. Tabi bu süreç Baby Mall ürün almaya tövbe etmeme neden olmuştur. Buralarda cevap yazana kadar sorun ile ilgilenseydiniz buraya düşmemiş olurduk.

Baby Mall Logo Baby Mall 30 Ekim 2019 09:34

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler