25 Nisan
#11888739

Baby Mall İnternet Sitesi Kandırmacası!

Baby Mall'dan Bambidoo marka anne yani beşiği aldık kargolama ve gelmesinde sıkıntı yoktu hemen geldi. Ancak paketi bir açtık beşik malzemeleri hem tozlu hem çizik büyük ihtimalle teşhir ürününü bize yolladılar neyse ona da sesimizi çıkarmadık. İçerisinde beşik kurulumu ile alakalı broşür veya herhangi bir bilgilendirme formu yoktu. Müşteri hizmetlerini aradık bize Bambidoo'dan biri WhatsApp'tan mesaj attı kurulum formunu attı. Attığı form o kadar basit ki bizdeki parçalarla alakalı bile değildi o kişiyle yazışmaya devam ettik bizdeki parçaları nasıl yapacağız diye sorduk ve sonra cevap vermeyi kesti anlayacağınız ilgi falan yok.


Bizde artık bu kadar eziyetten sonra iade edelim dedik. Müşteri hizmetlerini aradık ve iade edilemeyeceğini öğrendik. İnternet sitesinin altında 14 gün süre içerisinde iade edilebilir yazısı yazısı olmasına rağmen böyle konuşabiliyorlar. Yeni anne baba olacağız ama bir daha Baby Mall sitesinden alışveriş yapacağımızı sanmıyoruz gitti 1067 liramız hem internet sitesinden yanlış bilgi veriyorlar hem eksik malzeme yolluyorlar hem iade almıyorlar hem sizi ilgisiz personellerle muhatap ediyorlar.

Ayça Ayça 825 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Baby Mall Temsilcisi25 Nisan

    Merhaba Konu hakkında ilgili birime bilgi iletilmiş olup tarafınıza yetkililerimiz tarafından dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları