Baby Mall İnternet Siparişim 11 Günde Daha Kargoya Verilmedi!

İlker İlker17 Şubat 08:01

07.02.2020 tarihinde Babymall.com.tr internet sitesi üzerinden yeni doğmuş bebeğimiz ve annesi için alışveriş yaptım (sipariş no.: 168709). Aldığım tüm ürünlerde aynı gün veya ertesi gün teslim yazıyordu. 

Acil ihtiyaçlarımız, bugün 17.02.2020 tarihinde olmamıza rağmen daha halen kargoya verilmedi. Siparişi verdikten 3-4 gün sonra, siparişimiz site üzerinde "kargoya verildi" durumuna geçti, fakat bu yalan/yanlış bir bildirim. Şöyle ki, UPS Türkiye sitesine girip 1Z37503E6804149934 takip no. ile sorgu yapınca, hiçbir kargo hareketi olmadığı hatta ürünlerin kargoya teslim dahi edilmediği görülüyor. 

Şu uyarı çıkıyor: "Paketiniz ups’e teslim edilmek üzere beklemektedir." Yani Baby Mall ürünü kargoya verildi göstermek için kargo takip numarası almış ama  kargoya ürünleri vermemiş, bekletiyor. Ben böyle bir terbiyesizlik,  görmedim.

 Ürünlerimizi derhal gönderir misiniz? Hakkınızda yalan beyandan şikayetçi olacağım. Kargoya vermediğiniz ürünleri kargoya verildi diye yazıp kendinizi akıllı sanıp insanları aptal yerine koymayın!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Baby Mall Logo Baby Mall 20 Şubat 10:18

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler