11 Haziran
#12097952

Baby Mall İnternet Alışverişinde Taksit Oyunu!

Baby Mall internet sitesinden 22 Mayıs'ta alışveriş yaptığımda ürün taksit seçeneklerinde Worldcard'a 2+2 taksit yazıyordu. Ürün alma işlemini tamamladığımda hesap ekstremde 2 taksite bölündüğünü gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda yanlışlığın düzeltileceği söylendi. Daha sonra aradığımda ürün taksit seçeneklerinde belirtilmemesine rağmen kartımın Joker Vadaa özelliği olmadığı için yapılamadığı bankamla iletişime geçilmesi söylendi.


Bankayla iletişime geçtiğimde kartımın Joker Vadaa özelliğinin tanımlı olduğu söylendi. Problemin Baby Mall'dan kaynaklandığı iletildi. Şikayet yazılarında Şikayetvar'da aynı durumu yazan bir şikayete daha rastladım. Konu ile ilgili ancak ben müşteri hizmetlerini aradığımda bilgi alabiliyorum. Geri dönüş sağlanmıyor. 23 Mayıs'dan itibaren durum çözülmüyor. Tüketiciye ürün taksit seçeneklerinde doğru bilgi verilmeyip yanıltılıyor.

Emir Emir 1.113 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Emir27 Temmuz

    Sorun düzeltimeden para çekildi. Firma tarafından geri dönüş olmadı

  • Emir13 Haziran

    Bankayla görüştüğümde kartımın Joker vaddaa özelliği olduğu söylendi.

  • Baby Mall Temsilcisi13 Haziran

    Merhaba Emir bey Kredi kartına 2+2 taksit uygulaması kapsamında + 2 taksiti bankanız tanımlamaktadır. Sistemimizde joker Vadaa özelliği olmaması sebebiyle + 2 taksit banka uygulamamaktadır. Sistem güncellenmesi işlemleri devam etmekte olup en kısa sürede bu sorun düzeltilecektir. Yaşanmış olan bu durumdan dolayı üzgün olduğumuzu iletmek isteriz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları