Baby Mall İade Kabul Edilmemesi

Tülin Tülin08 Haziran 17:38

İstanbul yolu Baby Mall şubenizden 29.05.2020 tarihinde hediyelik bebek kıyafeti aldım. Fakat ürünlerin uygun bedenlerinin olmaması nedeniyle ürünleri iade etmek istediğimde bana sadece hediye çeki verebileceklerini belirttiler. Benim çocuğum yok hediye çekini kullanabileceğim bir durumum yokken ürünlerin iade alınması gerekir.

Ben ürünü alırken hiçbir şekilde bilgilendirilmeme rağmen ve internet sitelerinde 14 gün için iade edilebileceği belirtilmesine rağmen Baby Mall'ün böyle bir tavır sergilemesine inanamıyorum. Ben satın almadığım ürünün parası neden size bırakmak zorundayım? İyi ki daha pahalı bir şey almamışım dedirttiniz resmen.

Ayrıca bu şikayetlerimi dile getirmek için defalarca müşteri hizmetlerini ve mağazayı aramama rağmen kimse telefonlarıma çıkmıyor. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istemiyorum. Aksi durumda hukuki haklarımı kullanma yönünde ilerleyeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Baby Mall Logo Baby Mall 12 Haziran 16:03

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler