sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Baby Mall Hediye Çeki Yanıltıcı Bilgilendirme

Gulin Gulin24 Temmuz 16:22

23 Temmuz 2020'de İstanbul yolu Baby Mall'de alışveriş yaparken satış danışmanları beni 300 TL üzeri alışveriş yaparsam 100 TL indirim çeki kazanacağım konusunda uyardığında şehir dışına çıkacağım için çekin kullanım süresini sordum ve 1 ay olduğu bilgisini aldım. Bu bilgiye güvenerek de alışveriş yaptım. Ertesi gün şehirlerarası yola çıktığımda fark ettim ki çekin üstünde 8 Ağustos son kullanma tarihi yazıyor (yani 1 ay falan değil) müşteri hizmetlerini aradığımda ise son kullanma tarihinin 3 Ağustos olduğu bilgisini aldım. 

Madem bir kampanya yapıyorsunuz neden herkes farklı bilgiye sahip? Mağaza çalışanı 1 ay olduğunu söyleyerek gereksiz alışveriş yapmama ve hediye çekini kullanamadan çöpe gitmesine sebep olurken müşteri temsilcisi çekin üzerinde yazan tarihe bile inanmayıp başka bir tarih söylüyor. Hediye çeki daha fazla alışveriş yapmamız için tamamen bir kandırmacadır. Yazıklar olsun, bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

Baby Mall Logo Baby Mall 24 Temmuz 17:33

Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler