sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Baby Mall Hediye Çeki = Kelime Oyunu!

Taygun Taygun14 Nisan 2019 22:59

Mağaza girişinde dev pankartta 100₺ ye 23 ₺ hediye çeki verildiği yazıyordu. Girdik 300₺ alışveriş yaptık kasaya geldiğimizde indirimli ürünlerde hediye çeki olmadığının bilgisini aldık (?) hiçbir yerde açıklama yazmıyor ya da yazıyorsa okunmayacak kadar küçük yazıyor. Kasa kalabalıktı uğraşamadım aldım ürünleri. 46₺ hediye çeki kazandık (69₺ olması gerekirken) bugün de kazandığımız çeki kullanmak için mağazaya gittik ve bebek bezi aldık. Kasada ikinci şoku yaşadık. Kazandığımız çekler bebek bezi vesaire geçerli değilmiş. Rakibinizin yaptığı hediye çeki kampanyasına karşılık yaptığınız bu hediye çeki ya da daha doğrusu kelime oyununu hiç yakıştıramadım.

Kelime oyunu yaparak çektiğiniz müşteriyi (mağazanızdan devamlı alışveriş yaparım) bu şekilde kaybetmeniz hoş değil. Hediye çeki kampanya koşullarının değiştirilmesini ve kullanılabilir hale getirilmesini talep ediyorum. Ayrıca indirimli ürünlerde geçerli değil ibaresi de gerçekten çok saçma. Keşke kampanya koşullarını da kocaman yazdığınız 23 TL hediye çeki kadar büyük yazsaydınız.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Taygun 26 Nisan 2019 15:46

Halen aranmadım. Geçen gün mağazanıza gittiğimde tekrar bir kontrol etmek için a4 boyutundaki raf üzerine takılmış indirim kağıdına baktım. Kağıdın altında bir şeyler yazıyor ama okumanın pek mümkünatı yok :)

profile-icon Taygun 16 Nisan 2019 21:45

Web tarafına bakan arkadaşlar aradı, mağaza ile olduğunu öğrenince ilgili kişilere bilgi veriyorum sizi arayacaklar dediler ama Herhangi bir dönüş olmadı.

Baby Mall Logo Baby Mall 15 Nisan 2019 09:51

Merhaba Konu hakkında ilgili birime bilgi iletilmiş olup yetkililerimiz tarafından gün içerisinde aranılarak gerekli bilgilendirmelerde bulunulacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler