Baby Mall Hani Kurumsallık, Hani Resmiyet?

Canan Canan02 Eylül 2019 14:34

Sunnybaby Tesla isimli bebek arabasını yüzde 80 indirimle 299 TL'ye ilana çıkarıp ben siparişte bulunduktan sonra ilan hatasından dolayı tedarikte bulunamıyoruz diyerek para iadesi yapacaklarını bildirdiler. Hani kurumsallık, hani resmiyet.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Canan 02 Eylül 2019 18:32

İlana açılmasına hiç müsaade etmeyecektiniz o zaman. Hem ben sipariş verdikten sonra ilanı kaldıracaksınız arayıp paranızı iade edeceğiz diyeceksiniz. Ne olursa olsun temin etmeniz gerekirdi. Öyle ya da böyle sizin sorumsuzluğunuz. İnsanla dalga geçer gibi.

Baby Mall Logo Baby Mall 02 Eylül 2019 17:00

Değerli Müşterimiz, Ürünün ilan hatası nedeniyle 3 saat içerisinde satışa kapatılmış. Alışverişiniz konusunda sizinle irtibata geçtiğimizde sorun sizinle paylaşılmış ve onayınız doğrultusunda ücret iadeniz hesabınıza aktarılmıştır. Oluşan aksaklık nedeni ile üzüntümü tekrar bildiririz. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 04 Eylül 2019 18:09  

    Kesinlikle katılıyorum tüketiciyi koruma kanunu gereğince ödemesini yapmış olduğumuz ürünün stok ve ücret bilgilerinin doğruluğunu sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Ürünü alan müşterilerinize gönderim yapmanız gerekmektedir. Sizin gibi kurumsal olduğunu iddia eden bir firmaya yakışmıyor hareketleriniz hem hata yapıp hem bizi mağdur etmeniz iş ahlakınada ters bir durum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler