03 Temmuz
#12209971

Baby Mall Firması Ürün İadesi İşlemi!

Baby Mall denen firmadan 15 gün önce 39.99₺'lik bir ürün aldık. Ürün iade hakkımızı kullanıp gönderdik. Haziran 20'de firma tarafından iade alındığı kargo firması tarafından bildirildi. Ancak o tarihten itibaren, ücret iademiz her gün ayrı bir yalan söylenerek yapılmadı. Tarafımıza her gün muhasebede, bugün yatıyor, cuma yatıyor, yattı, iade oldu demelerine rağmen gelen bir iade ücreti yok. Bankaya teyit ettirdiğim halde, müşteri temsilcisi yalan söylemeye devam ediyor. Ben 40 lira ile adam olmam ama onlar bu yaptıklarıyla ne kadar yanlış iş yaptıklarını gösteriyorlar. Yarın elimdeki tüm evraklarım ile Mahkeme yoluna gideceğim ve bu utanmaz firmadan aldığım 40 lirayı bir garibanın karınını doyuracağım.

Kudret Kudret 967 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kudret03 Temmuz

    Komedi filmi gibisiniz, 15 gündür her gün yatırdınız iadeyi. Yalan söylüyorsunuz. Tarafıma attığınız sözde dekont ticari programınızdan kesilmiş bir resimden ibaret. Dekont dediğin banka ismi olur, hesap numarası vs... Olur. Nerede hani? Cum-pazartesi-salı-çarşamba. Bugün de bitti. Hesap extrem resimlerde var. Yalan yuva yapmış sizde. Bankadan hesabınıza tanımlı iade yok demelerine rağmen hala yalan konuşuyorsunuz. Ey ahali herkes duysun Baby Mall denen firma yalancı ve hırsızdır. Ama bunu sizin yanınıza bırakmıyacagım. 2 cihanda elim yakanızda. Siz insanları dolandıran düzenbaz bir firmasınız. Saat 16.54 nerede iade parası? Yalancı Baby Mall. Ahlaksızlık sizin yeni sloganınız olsun. Mahkemeye tüm ses kayıtlarını ve attığınız tüm yalanları sunacağım. Tüm sosyal mecralarda kampanya yapacağım. 40 lira için değil, benim gibi insanları dolandırmayasınız diye. Paramı yatırın.

  • Baby Mall Temsilcisi03 Temmuz

    Merhaba Kudret bey bugün tarafınızla 14.34 ve 15.00 da görüşülmüş olup tarafınıza ücret iadesinin bankanıza gönderildiğine dair dekont iletilmiştir. İade işlemleri bankanız tarafından 24 saatlik dilimde yapılmaktadır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları