06 Kasım 2018
#11114189

Baby Mall Eksik Parçalı Ürün!

Siz nasıl bir firmasınız ya ,alışveriş yaptım ilk defa (ve de sonuncu) eksik parçaürün gönderiyorsunuz ve eksik parçasını göndereceğinizi söylüyorsunuz,2 hafta diyorsunuz 2 ay oldu gönderemiyorsunuz, sonra ürünün hepsini geri göndermemi istiyorsunuz gönderiyorum. Eksik parçayı tamamlıyorsunuz, bu sefer daha önemli bir parçasını alıyorsunuz ürünümün.


Siz müşteriyle dalga mı geçiyorsunuz, mail atıyorum cevap vermiyorsunuz, müşteri hizmetlerini arıyorum orası ayrı bir alem telefona cevap vermedikleri gibi hattı düşürüyorlar.


Sizin bence müşteri memnuniyetinden haberiniz yok yazıklar olsun. Çözüm ne zaman üreteceksiniz bilmiyorum ama her yere şikayetimi bildireceğim sorunum halledilene kadar.

Hasret Hasret 1.001 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Baby Mall Temsilcisi20 Kasım 2018

  Merhaba Dün bankanıza iadeniz gönderilmiş olup gün içerisinde hesabınıza geçmiş olacaktır. Saygılarımızla

 • Hasret20 Kasım 2018

  Ne teşekküründen bahsediyorsunuz benim sürecim hala çözümlenmedi iade ücreti hala ödenmedi

 • Hasret19 Kasım 2018

  Baby Mall dan hiçbir şey almayın lütfen insanları oyalamak ve mağdur etmekten başka bir şey yapmıyorlar, ürünüm eksik parçalı geldi mağduriyetimi 2 ay oldu gidermediler, iade ettim sinir olduğum için iade önce müşteri hizmetleri aynı gün içinde dedi, sonra iade olduktan sonra 1 hafta dendi, sonra başka biri daha arayıp iade etmemem için ikna etmeye çalışıp oda 13 gün içinde iade oluyor fakat süreci hızlandıracağını söyledi ama hala iade edilmedi ödediğim para!

 • Baby Mall Temsilcisi06 Kasım 2018

  Merhaba Yaşanmış olan bu durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Sorumlular hakkında gerekli işlemler yapılacak olup telefonda görüşüldüğü üzere iade işlemleriniz başlatılmıştır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları