07 Eylül
#12551518

Baby Mall Duux Mama Sandalyesi

26 Haziran günü elime ulaşan duux mama sandalyesi yaklaşık bir aydır kullanımdayken bugün 7 aylık kızım otururken masa yeri çıkarak bebeğimin yere kafasını vurmasına sebep oldu. Evimin yerleri beton gibi ve yere kafasını çok sert şekilde çarptı. Umarım ki bir şey olmaz. Hata bizde iyi markalar varken neden alırız ki?

Merve Merve 677 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Baby Mall Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz merhaba, Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. İyi günler dileriz.

  • Merve05 Eylül

    Bugün aradım duux marka mama sandalyesi için firma numarası verildi vei firma ile iletişime geçtim. Firma mama sandalyesini onların üretmediğini Baby Mall ile iletişime geçmemi söyledi. Zaten babymalldan numara alırken durumu anlattığımda çok yoğun olduklarını ilgilenemeyeceklerini söylediler. Sonuç olarak okuyan anne ve babalarr 7 aylık bebeğim mama sandalyesinden beton yere düştü. Kafasını vurdu Baby Mall gereğinin yapılmasını istiyorum. Bunun telafisi nasıl olursa umuyorum çocuğuma bir şey olmaz umuyorum

Ziyaretçi Yorumları